Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kdo je autorem výstavy obrazových fotografií „Očima Hanse Christiana Andersena“?

V dnešní soutěži hrajeme o:

aktualizace ActiveX ?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: aktualizace ActiveX ?

Autor: IvanaK

12:16:30 14.11.2006

mno nejdriv to podle casu fungovalo pak prestalo, podle verze mi jeden ActiveX funguje druhy ne. Pritom jsou temer totozne i totozne aplikovane do html stranek a dokonce maji i stejne cesty zdroju i samy jsou na stejne ceste.... neco mezi zemi a plusem asi... Nebo nam lita po siti nejakej sotek a nekdy neco povoli a nekdy zase ne.

Jeste me napadla jedna moznost, ze je problem mozna s registraci na ostatnich pocitacich (ne mojem). Protoze se to nekde tvari, ze instalace probehla, ale prvek se tvari jako by se vubec nestahl. Je to mozne?

Vsechno se da udelat jinak, ale me se to jako ActiveX libi. Je to takove zajimave oziveni. Navic v nasi vnitrni siti 98% lidi pouziva IE:o)

Citovat příspěvek

Autor: Mi.Chal

17:01:23 13.11.2006

IvanaK Napsal:
-------------------------------------------------------
> Diky, ja tam davam jeste za codeBase="
> ....muj.cab#Version=-1,-1,-1,-1"
> melo by to pak kontrolovat datum toho cabu a podle
> toho aktualizovat. Jenze me to zahlasi, ze
> instaluje novou verzi a nic nenainstaluje ( sem
> zmatena

odpovidam trochu pozde, ale ja za to nemuzu - odebiram prispevky mailem a posledni dobou jim to "trochu" blbne, takze to ma par hodin az dni zpozdeni :-)

to ze to ma fungovat podle datumu, to nekde oficialne tvrdi? me to teda nefungovalo, tak jsem tam vyplnoval ty verze. Takze misto tech -1,-1,-1,-1 bych tam zkusil dat nejake skutecne oznaceni verze, treba 0.1.2.0 a pri aktualizaci to cislo zvetsovat. Ja jsem to delal v Delphi a u tech borlandskych prekladacu se dalo i nastavit, aby se automaticky inkrementovalo to nejnizsi cislo verze pri kazdem prekladu, takze to clovek nemusel ani delat rucne. Pak jsem s tim problem nemel a aktualizovalo se to.

Pak je taky otazka, jestli je dneska nutne pouzivat ty activeX a jestli by se to nedalo udelat i jinak.

Citovat příspěvek

8:13:16 13.11.2006

Diky, ja tam davam jeste za codeBase=" ....muj.cab#Version=-1,-1,-1,-1"
melo by to pak kontrolovat datum toho cabu a podle toho aktualizovat. Jenze me to zahlasi, ze instaluje novou verzi a nic nenainstaluje :o( sem zmatena :S

Citovat příspěvek

Autor: Mi.Chal

10:49:16 12.11.2006

IvanaK Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj vsem)
>
> Jak sem jiz uvedla ve svem poslednim prispevku,
> mam svuj pekny ActiveX, spravne se registruje, ale
> spatne aktualizuje na strane klienta.
>
> Dekuju vsem za kazdy napad na aktualizaci ActiveX
> prvku.

co jsem kdysi delal ActiveX (to bylo teda v Delphi), tak v tom inf souboru se vyplnovala verze - ten "prohlizec" pak kontroluje, jestli na tom webu je novejsi verze, pokud je tam vyssi cislo, tak to stahne, jinak ne

Citovat příspěvek

aktualizace ActiveX ?

14:03:13 10.11.2006

Ahoj vsem:o)

Jak sem jiz uvedla ve svem poslednim prispevku, mam svuj pekny ActiveX, spravne se registruje, ale spatne aktualizuje na strane klienta.

Dekuju vsem za kazdy napad na aktualizaci ActiveX prvku.

Ivana

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: