Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Oracle 12c nebo co?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Oracle 12c nebo co?

Autor: griffin

12:23:46 17.08.2011

To co se v budoucnu ujme nebo co bude urceno k zapomeni je spis otazka na vesteckou kouli, ne?

A osobne doufam, ze se pl/sql jeste dlouho umrit nechysta...

Citovat příspěvek

Oracle 12c nebo co?

Autor: Twisted Metal Player 2

0:04:20 15.08.2011

Ahoj,

mam trošku obecnější dotaz a byl bych moc rád, kdyby se zapojilo více lidí. Aktuální muj stav je takový, že jsem něco na hranici junior/senior a vzhledem k odpracovaným letům s PL/SQL si konecne muze spolecnost s předsudkama odškrtnout "senior". Mé seniorství je z velké části pouze věkové - chtěli na pohovory, aby člověk mělo xx let pod nějakým programovacím jazykem? CHTĚLI! Tak to DOSTALI! Strávil jsem roky v práci a věnoval se po večerech masturbaci a jiným příjemným věcem a vychutnával ci counting měsíců a let - než čtením dokumentace Oracle.

Protože se mé dny již sečetly, společnost si odškrtla metál za "x letou službu" (Jako měl Rimmer) spustil jsem TRIGGER a začal číst dokumentaci, vzdělávat se, tunit se certifikáty a tak - to co bych dělal již dříve, kdybych neměl pocit, že jak nenapíšu alespon 3-4 roky zkušeností ze mi stejně prohlásej za juniora a hodě platově mezi úředníky..
------
Otázka je celkem jednoduchá: JAK ZŮSTAT SENIOREM? Dříve nebo později program ve kterém člověk pracuje chcípne - Delphi, částečně Céčko, Ankl, BizTalky, SAPy atd. A člověk se musí přeorientovat - prosím, nemám s tím problém, ale jak pak zase získat ty odkroužené roky?

-
Například Oracle Forms se neujaly, stejněj jako jejich PSP. Takže část mého dotazu zní, co aktuálně Oracle rozjíždí (Forms, PL/SQL..) a je možné to chytit v začátcích.
Tak, aby si o tom člověk něco semtam přečetl a měl to jako ochranou bariéru, až chcípne PL/SQL.
-
Nějaký tip? Me se docela líbí jejich novější koncept - TimesTen a tedy databáze defacto v paměti - vzhldem k flash, ramkám si myslim, že tam by to klidně mohlo vývojově jít, nebo ne-e? Objektové databáze? Nevím..

Twisted Metal Player 2

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: