Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

RPG hra ve stylu diabla

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: RPG hra ve stylu diabla

Autor: moje meno je uz zabrane

15:32:30 22.09.2011

ja bych ti dokázal pomoct se zvukem teda jestli mas chut a místo pro někoho nového i když toho moc jeste neumim pár těch zvůčků bych tam dal a hudba aby hrála v pozadí To mi taky de :D

takže jestli mě chceš počítej se mnou (tu)

Citovat příspěvek

Autor: Satik

22:56:25 07.01.2007

Jednoho programátora jsem snad sehnal, ale teď dodělává nějakou strategii přes DelphiX (tak jsem mu to aspoň zatím mírně optimalizoval, běželo to 15 fps a teď mu to běží 45 :) )
A jinak zatím předělávám engine, aby na něm mohlo dělat víc lidí (házím části do DLL), trochu upravuju, zpřehledňuju, optimalizuju... a teď jsem si trochu pohrál se světlama, takže to vypadá líp :)

Citovat příspěvek

Autor: libik

22:54:18 07.01.2007

to Gorthaur: Jinak si myslím, že nemám problém naprogramovat téměř cokoli xD. Resp. když jsem něco chtěl udělat, tak jsem to vždycky udělal.

to Satik: napiš mi kdyžtak na ICQ: 247-369-812

Citovat příspěvek

22:33:02 07.01.2007

to Gorthaur: Jo s tím inventářem(aby tam nešel, když tam klikneš), to už jsem spravil dávno. Tohle je stará verze...

Jinak meč jde použít opět na skříň(na její druhou půlku). Tu adventuru jsem dělal asi týden, tak nemůžeš hned čekat zázraky.

Citovat příspěvek

Autor: Gorthaur

20:52:39 07.01.2007

Tak klíč jsem nenašel, našel jsem jen meč, který nešel na nic použít, na víc když kliknu na meč, tak ho vezmu do ruky, ale současně dostane panák příkaz na chůzi na pozici meče v inventáři. O kurzoru myši radši pomlčím:) Jinak kolik bude mít tadle adventura lokalit? Do toho diabla se ale radši nepouštěj, vypadá moc pěkně a je to trochu jiná mísa než adventura s kurzorem .I. :)

Citovat příspěvek

16:58:19 07.01.2007

Já teď do školy musím dodělat adventuru, ale potom můžem něco stvořit :)... Já to teda dělám normálně v DXDraw-a asi to bude lepší. Teď někdy relativně nově se vypustila novější verze DephiX, která jede lépe než ty předchozí.

Jinak na moje dílo se taky můžeš podívat:
http://www.detskyraj.unas.cz/adventura.zip

Můžu pomoct i s nějakou jednodušší grafikou :)

PS: V tý adventuře musíš projít dveřma napravo, ale jsou zamčený-takže najdi klíč!

Citovat příspěvek

21:36:42 03.01.2007

Díky, už jen čekám na potvrzení registrace :)

Citovat příspěvek

Autor: Gorthaur

20:52:22 03.01.2007

mno vypadá to zajímavě, líbí se mi to, ale tady asi nikoho neseženeš, zkus radši napsat na http://ceskehry.cz/ a do inzerce:)

Citovat příspěvek

RPG hra ve stylu diabla

19:32:09 03.01.2007

Ahoj,
programuju freeware hru ve stylu diabla (izometrické 2D rpg) a sháním programátora, grafika nebo zvukaře, který by se chtěl přidat. Hru jsem začal dělat zhruba před 2 roky v PowerDrawu a nyní jsem se k ní vrátil. Nutnost powerdrawu není nutná, můžete dělat na jiné části, kde znalost PowerDrawu není potřeba.

Ukázku si můžete stáhnout na:
[url]http://satik.wz.cz/diablo.rar[/url]

Kontakt kdyžtak preferuju ICQ (243-063-460) před mailem, je to přece jen rychlejší.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: