Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

java.lang.process, vstup, vystup, zabiti...

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: java.lang.process, vstup, vystup, zabiti...

Autor: mKorbel

11:40:53 20.05.2011

http://www.javaworld.com/jw-12-2000/jw-1229-traps.html

Citovat příspěvek

java.lang.process, vstup, vystup, zabiti...

Autor: judovana

10:45:47 20.05.2011

Moji touhou bylo spustit process, precsit jeho std in, std out, pockat az skonci, kdyz ne tka ho rekneme za 10s zabit...

Puvodni myslenka byla - stvorit processbuilderem (ProcessBuilder pr = new ProcessBuilder(args); Process p = pr.start();) process, stvorit vlakno na cteni stdout, vlakno na stderr, vlakno co dostane ten proces a bude odpocitavat a za nejakych tech 10s ko ukonci.... Kdyz proces zkonci sam driv tak samo ze zlikvidovat zabijacke vlakno a poznacit si ze dobeho vse v poho...

No prekvpaive.. to nefungovalo

O to prekvapivejsi bylo kdyz jedine co jaks tak fungovalo bylo:
spustit proces(as ^^) synchrone precist jeho stdout, pak err (opravdu jediny pripad kdy jsem je precetl)
, necekat na ukoncnei procesu, ale prepokladat (vedet) ze kdyz oba ty SYNCHRONI cteni skonci (tzn musel dojit char -1) tak je aplkace ukoncena, na nic necekat, (neb process porad bezi) vratit si ty prectene stds a tvcarit se z eje to v poho...
V pripade ze jsem na vyse uvedenym pouste ten zabijacky process, tak bylo zvlastni ze k nemu doslo VZDY a stds jsem NIKDY neprecetl...

teda babo rad:)

Zkousel jsme jeste apache-commons-exec, ale chovalo se to stejne blbe. Taky je treba rict ze tim poustim (testuju z junit) javaws - tazke to muze byti (predpokladam ze je) specificke pro ni (a tusim ze i pro java ... ).

Dekuj iza libovolnou radu k java.lang.Processum...:(

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: