Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Ladění Java kódu běžícího přímo na serveru Oracle

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ladění Java kódu běžícího přímo na serveru Oracle

Autor: michalXXX

13:04:04 20.05.2005

tak ted se divam, ze jsem se opravd ukliknul :) Timto se omlovam a prechazim na spravne forum.

Citovat příspěvek

13:02:12 20.05.2005

Jsem na spravnem foru. JavaScript mne vubec nezajima. Nevim jaky je spravny termni pro bajt code bezici primo v databazi na Oraclu. Anglicky termin je "Java Stored Procedures" nebo "Server side java". Vubec mne nezajima zadny html a pokud vim tak Oracle je primarne databazovy server a ne web server (i kdyz tam oracle dava Apache).

Citovat příspěvek

Autor: camlost

10:55:33 20.05.2005

Kliknul jste o jedno fórum vedle - téma tohoto fóra je "konference o Javascriptu a příbuzných tématech". ;-)

Citovat příspěvek

Ladění Java kódu běžícího přímo na serveru Oracle

10:10:17 20.05.2005

Dobrý den,
nevím jakým způsobem jde ladit javovský kód běžící přímo na serveru Oracle. Vytvoření java kódu a zkompilování není problém. Když chci ladit "normální" pl/sql funkci, ze které se java volá tak to jde, jenže skočit dovnitř té java metody, kterou z ní volám a krokovat ji nejde :( Podle mne to musí jít jinak je možnost použít javu přímo oracle celkem na nic. Ladit to potřebuji, protože z toho java kódu bych chtěl volat jinou pl/sql funkci nebo třeba použít sql příkaz, který vyvolá trigr, atd. Možností proč je to potřeba ladit přímo na serveru je spousta. Díky za váš názor.

P.S.: Pro práci s Oraclem používám PL/SQL Developer.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: