Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

změna domény v prohlížeči

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: změna domény v prohlížeči

Autor: peta1

9:00:55 06.12.2010

BinINskilL
To, co popisujes bych nazyval piratstvi. Virus, podvrzeni stranky. Na sve strance chces uzivateli lhat, ze je treba na seznam.cz
Opacne, na sve strance chces skryte zobrazovat jinou, to jde resit pomoci object, iframe, frame, ajax + php file. Ale, to je take lez, v podstate.
Pokud jsou obe stranky tve, pak by bylo lepsi presmerovat na tu tvou druhou stranku html meta refresh, php header(), js location, server mod rewrite htaccess. Ja vim, uzivatele to muze vydesit, ze se dostal na jinou stranku, ale nebudes mu lhat. Proste jedes na vice strankach.

Citovat příspěvek

Autor: Jadro007

19:08:19 05.12.2010

Už jsme tě nasměrovali dost, teoretickej postup máš.

Psal jsi, že nejsi programátor, tak to nech někoho naprogramovat :)

Citovat příspěvek

Autor: BinINskilL

18:59:14 05.12.2010

Ta druha varianta zní dobře, nicméně nevím jak přesně bych jí měl realizovat. Stačilo by mne jenom trošku nasměrovat a snad už si poradím sám. Děkuju.

Citovat příspěvek

18:52:49 05.12.2010

A vyřešit to částečně jde...
Teda nepůjde, že uživatel přijde na web a změní se adresa, to nee..
Ale jde to, že uživatel navštíví tvojí stránku a ty mu podvrhneš (pomocí iframe nebo jí stáhneš pomocí PHP na straně serveru). Když použiješ druhou variantu, můžeš třeba odesílání formulářů přesměrovat na svůj web a odchytit ho ;)

Citovat příspěvek

18:43:32 05.12.2010

Podvržení falešného webu?

Citovat příspěvek

18:36:57 05.12.2010

Iframe mě taky napadlo, ale mám strach z blokování těchto oken. Spíš by mě pak zajímalo jak správně pojmenovat tuto problematiku ??? Nicméně chápu, že to skutečně asi nejde. Ale děkuju za odpověď.

Citovat příspěvek

Autor: Augi

18:05:25 05.12.2010

No aby prohlížeš ukazoval jinou stránku než na které skutečně uživatel je...to by byla velká bezpečností díra, takže takhle napřímo to IMHO (čistě) nepůjde.

Nebylo řešením třeba to umístit na stránku iframe?

Jinak adresa v horním řádku prohlížeče jde změnit pomocí JavaScriptu: document.location = "www.kos.cz" - ale to tu stránku opravdu načte...

Citovat příspěvek

změna domény v prohlížeči

18:01:45 05.12.2010

Dobrý den,
velice se omlouvám, že vyrušuji. Mám menší problém, vím že se určitě řešit dá a dokonce sem na to kdysi měl i návod. Ale bohužel se mi to nedaří dohledat. Potřeboval bych vědět jak mohu změnit www adresu v horním řádku prohlížeče. Takže když je moje pravá adresa www.stranky.wz.cz tak aby ale prohlížeč na základě nějakýho scriptu změnil adresu v horním řádku prohlížeče na www.kos.cz. Prostě aby ukazoval jinačí adresu než na které ve skutečnosti stránka sídlí. Omlouvám se, nejsem programátor :(

Předem děkuju, Martin.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: