Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Javascript AJAX tvorba XML

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Javascript AJAX tvorba XML

Autor: peta1

7:35:10 31.10.2011

cisci - Pomoci JS urcite nemuzes nic zapisovat na serveru, server nema zadny program k jeho zpracovani. Server ma program posli soubor (html, obrazek, video, cokoliv) a program zpracuj php, mysql.
Muzes ale pouzit cookies a udelat fiktivni registraci. Uzivatelovi se jen neco zapise do cookies pomoci js, ale ty se o tom nedozvis, protoze nechces php. Takze to vlastne registrace nebude.

Citovat příspěvek

Autor: Jadro007

10:37:40 29.10.2011

IMHO na bezpečnost docela kašleš :) http://forum.builder.cz/read.php?26,3335709 - pokud je XML veřejně dostupné, tak si ty údaje může přečíst kdokoliv.

Citovat příspěvek

10:29:54 29.10.2011

Nepůjde to :) kdyby to šlo, tak by ti jakýkoliv návštěvník mohl přepisovat data na serveru..

Citovat příspěvek

Autor: cisci

10:27:07 29.10.2011

Ahoj já bych nerad používal PHP. Myslím si že když dokážu javascriptem přečíst XML tak musí jít i zapsat. Třeba pomocí DOM mechanizmus.

Citovat příspěvek

23:14:23 28.10.2011

Ahoj,
budeš si muset připravit PHP script, který zapíše data do XML. Ty údaje mu pošle JavaScript pomocí AJAXu.

Citovat příspěvek

Javascript AJAX tvorba XML

Autor: cisci

20:31:28 28.10.2011

Dobrý den, hledal jsem na internetu a nikde jsem nenašel řešení svého problému. Mám javascript který řeší přihlašování uživatelů na stránku. Uživatel zadá jméno a heslo skript přečte z xml udaje a pokud jsou stejné, uživatel je přihlášen, když ne musí se přihlásit znovu. Chtěl bych toto vylepšit o možnost registrace uživatelů. POužil bych stávající funkci a když nebude souhlasit uživatelské jméno a heslo tak bych je chtěl zapsat do xml souboru. Prosím vás můžete mi poradit jak na to?? Budu potřebovat zapisovat do xml. Moc děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: