Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kdo je autorem výstavy obrazových fotografií „Očima Hanse Christiana Andersena“?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Převod římských čísel - Naléhavé

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Jak jsem dostal půjčku

Autor: James Roland ♂

12:01:27 18.01.2018

Jsem James Roland. Před několika měsíci moji společnost utrpěla velkou ztrátu. Chystal jsem se ztratit svůj dům a společnost kvůli špatným úvěrovým a neplaceným dluhům. Stala jsem se tak zoufalá. Nemohl jsem dostat půjčku od bank, protože jsem měl špatný úvěr, začal jsem hledat půjčky od finanční instituce, ale byl jsem podvodníkem dvou (2) různých věřitelů z posledních peněz (6 000 eur). Jednou dnes moji žena viděla tolik svědectví o této skvělé společnosti JOAN NORMA LOAN COMPANY LTD (joannormaloancompany@gmail.com) online. Řekla mi o společnosti, ale nikdy jsem se nezabývala kvůli mým předchozím zkušenostem, ale pro mne neznámá, že moje žena požádala o půjčku ve výši 75 000 EUR od společnosti. Za méně než 48 hodin jsem od banky obdržel zprávu, že společnost mi připsala částku na úvěr. Nyní mám svou společnost zpátky ve výrobě více než kdy jindy a můj dluh byl zaplacen. Můžete také kontaktovat společnost prostřednictvím jejího e-mailu: joannormaloancompany@gmail.com

Citovat příspěvek

Izabelka

Autor: Izabelka ♂

22:45:00 17.01.2018

Jsem Izabelka z Ostravy ČR. Slíbil jsem, že s tímto svědectvím sdílím Boží přízeň v životě. Před 3 měsíci jsem byl zoufale potřebovat peníze, tak jsem si myslel, že půjčku pak jsem narazil do špatných rukou, kteří tvrdili, že půjčky věřitel nevěděl, že byl podvod. Sbíral ze mě 10 000 kc a odmítl mi poslat e-mail, protože jsem byl zmatený a ztratil, ale Bůh mi přišel zachránit. Jednou věrnou neděli jsem chodila do církve po službě a sdílela jsem myšlenku s členem církve a představila mě úvěrové agentuře Laura Smith Loan Firm. ona mi řekla, že ji půjčila agentura 400 000,00 kc. Vybrala jsem si e-mailovou adresu úvěrové agentury a v pondělí ráno mi poslala e-mailovou zprávu, řekla mi pravidla a předpisy a následovala jsem ji. Po zpracování dokladů mi poskytli půjčku ve výši 1 000 000 Kč. Kdokoliv je může kontaktovat a já vím, že musí vám půjčit, protože jsou skutečné a důvěryhodné. Opět děkujeme společnosti Laura Smith Loan Firm, kontaktujte je na (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) nebo napište na webové stránky (laurasmithloancompany.yolasite.com)

Izabelka

Citovat příspěvek

Půjčka

Autor: stella ramires ♂

16:02:08 06.01.2018

Potřebujete finance?
Hledáte finance?
Hledáte peníze na rozšíření svého podnikání?
Pomáháme jednotlivcům a firmám získat úvěr na podnikání
rozšiřovat a nastavovat novou firmu v rozsahu jakéhokoliv množství. Získejte půjčku za přijatelnou úrokovou sazbu ve výši 3%. Potřebujete tuto hotovost / úvěr pro podnikání a vyúčtovat své účty? Pak nám pošlete e-mail nyní pro více informací kontaktujte nás nyní e-mailem: stellaramiresloancompany@gmail.com

Citovat příspěvek

Dostal jsem od senátora Krajčoviča půjčku ve výši 3 000 000 Kč.

Autor: Daniela Peter ♀

16:43:50 26.12.2017

Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 3,000,000 Kc.

Daniela Peter
danielapet@centrum.sk

Citovat příspěvek

Re: Převod římských čísel - Naléhavé

Autor: jonathan noah ♀

13:17:40 24.12.2017

Jsem soukromý úvěr věřitel, který poskytuje životní příležitostné půjčky. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání nebo investování? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Nehledejte víc, protože jsme v minulosti našli všechny vaše finanční problémy. Zapůjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 3%. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytneme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni Vám nabídnout půjčku. Takže kontaktujte nás dnes e-mailem na: jonathannoah643@gmail.com

Citovat příspěvek

Financial Instrument For Lease and Purchase

Autor: Muhammed Emir Harun ♂

13:09:27 20.12.2017

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

Name: Muhammed Emir Harun

EMail :info.financewizardltd@gmail.com

Citovat příspěvek

Autor: Stanislavě ♂

17:06:03 19.12.2017

Dobrý den, každé tělo v této lokalitě se jmenuji Stanislava a jsem Česká republika chci svědčit, jak jsem byla zachráněna úvěrovou společností s názvem Laura Smith Loan Firm, hledám půjčku ve výši 600.000kč za více než čtyři měsíce, abych zaplatil za svůj nájem a platit za léky na mé dítě se cítím v rukou dvou online věřitelů, kteří jedli mé peníze během čtyř měsíců, aniž by mi dali nějakou půjčku místo toho jsem byl podvod, a já jsem nikdy nevěděl, co dělat, až do jednoho dne jsem šel setkat příteli mého, který jsem vysvětlil všechno, co se mi stalo, teď mě cítila špatně a ona si vzpomněla, že má kamaráda, která pracuje v úvěrové společnosti, kterou kontaktovala a dala mi svůj e-mail zpočátku, neměl jsem opravdu zájem, protože jsem řekl sama sobě nikdy nebudu hledat půjčku znovu kvůli tomu, co se stalo, že mě povzbudila a dal mi naději, že je vyzkouším, abych je kontaktoval na jejich e-mailu, aniž bych mrštil čas, že mi odpověděli zpět a požádali o mé detaily, aniž by mě zdůrazňovali, detaily k nim a vtip hin další hodinu jsem dostal varování od mé banky o půjčce jsem byl tak šťastný a poděkoval jsem svému příteli a také poděkoval úvěrové společnosti taky, že rychle zaplatím za mé nájmy a mé dětské léky také jsem zde, abych pomohl těm, kteří jsou hledá všechny druhy úvěru tam jsou stále legit společnost mimo tam čekají, aby vám, že úvěr můžete kontaktovat společnost nyní na jejich e-mailu (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a chci, abyste se všichni také připojit se mi děkuji společnosti za tento nádherný pracujte a modlete se k Bohu, abyste je požehnali víc.

Stanislavě
Česká republika

Citovat příspěvek

Autor: david wilson ♂

18:36:51 15.12.2017

POTŘEBUJETE 100% FINANCOVÁNÍ? poskytujeme úvěry s dostupnou úrokovou sazbou ve výši 2%
Společnost WILSON LOAN FIRM, (wilsonfastloan@yahoo.com) má za cíl poskytovat vynikající profesionální finanční služby.

Mezi naše služby patří:

* Půjčky na kamióny
* Osobní půjčky
* Úvěry na konsolidaci dluhu
* Auto úvěry
* Podnikové úvěry
* Vzdělávací půjčky
* Hypotéka
* Refinancování úvěrů
* Domácí půjčky
* Vánoční půjčky

Dáváme vám půjčku s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a trvání úvěru od 1 do 30 let na splacení půjčky (bezpečné a nezajištěné). Nechejte své finanční problémy sami na to, abyste nebyli dlužníkem nebo finančním stresem, a proto musíte nás rychle kontaktovat, abychom vám vyřešili vaše finanční problémy. Bude nám to velká radost, když budete finančně stabilní.
Kontaktujte nás dnes: (wilsonfastloan@yahoo.com)

Citovat příspěvek

Re:

Autor: Dr. Otuma Carlos ♂

13:54:10 12.12.2017

Mr Alex napsal/a

dobrý den
Právě jsem dostal půjčku od tohoto legitimního půjčky věřitelem to jen dej mi
půjčka 40000 euro s úrokovou sazbou jen 3%, pokud je banka, která i
kontaktu se ptát, co 30% z úvěru 30.000 eur obraťte se ho, jestli si
potřeboval úvěr od této skutečné online společnosti si není odpadky čas
Transakce jeho jméno je pan Maurice email oceanfinanceloanfrim@live.com

Potřebuješ půjčku? Nabízíme všechny typy úvěrů (Business, Personal, Consolidation, Car, investice atd.) @ 2% úroková sazba. Hledáte půjčku a banka odmítá kvůli špatnému úvěru přijď, ať vidíme, jestli vám můžeme pomoci. Kontaktovat Fast Access Finance pro malé a velké úvěry. Vyplácíme půjčku ve výši 2% úrokové sazby. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: info.otumacarlos@gmail.com Dejme se také od. 5 tisíc dolarů až 150 milionů dolarů pro jednotlivce a společnosti, úvěr je otevřen všem bez ohledu na státní příslušnost

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

PREFIX {MR, MR, MS, DR., Atd.}
Vaše jméno a příjmení:
Tvůj e-mail :
Tvé telefonní číslo :
Vaše adresa:
Tvoje město :
Stát / Provincie:
země:
Sex:
Datum narození:
Mít účet? :
Požádali jste o to dříve? :
Potřebné částky úvěru:
Délka úvěru:
Účel úvěru:
Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID:
Jméno věřitele: Dr. Otuma Carlos.
Poskytovatel e-mailu: info.otumacarlos@gmail.com
pozdravy,
Dr. Otuma Carlos.

Citovat příspěvek

3% laon offer

Autor: MR ANDY COLE ♂

15:49:44 08.12.2017

VÍTEJTE VE TRUST FIRMĚ

Dobrý den,
Potřebujete naléhavou půjčku k vyřešení vašich finančních potřeb, poskytnete půjčku v rozmezí od 3 000,00 do 1 000 000,00 dolarů. Max, jsme spolehliví, efektivní, rychlý a dynamický, se 100% garantovaným úvěrem také dává (eur, libry a dolary).

úroková sazba platná pro všechny úvěry je (3%), pokud máte zájem, obraťte se na nás.
prostřednictvím (trustfirm2010@gmail.com): Poskytované služby zahrnují:

* Domácí kutily
* Úvěry Inventor
* Úvěr na konsolidaci dluhu
* Podnikové úvěry
*Osobní půjčky.
kontaktujte nás dnes a jsme rádi, že s námi spolupracujeme

email: trustfirm2010@gmail.com

Citovat příspěvek

Mrs.Emilia Fedorcakova

Autor: Mrs.Emilia Fedorcakova ♂

14:15:13 07.12.2017

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you.
Please Only serious inquiries.
For more details :Contact us
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Ciao, fai domanda e ottieni un prestito con un tasso di interesse basso dell'1% e un processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie.
Per favore, solo domande serie.
Per maggiori dettagli contattaci
Email: bdsfn.com@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Hola, solicite y califique para un préstamo con una tasa de interés baja del 1% y un proceso fácil. Póngase en contacto conmigo para más información. Gracias.
Por favor Solo consultas serias.
Para mas detalles contáctenos
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Dobrý deň, aplikujte a získajte nárok na úver s nízkou úrokovou sadzbou 1% a jednoduchým procesom. Kontaktujte ma pre viac informácií. Ďakujem.
Prosím len vážne otázky.
Ďalšie podrobnosti: Kontaktujte nás
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Citovat příspěvek

loan offer

Autor: Mrs. Alvaro Martinez ♂

2:40:37 03.12.2017

Alvaro Martinez Dobrý den, hledáte legitimní a spolehlivý finanční věřitele? Potřebuješ půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete nouzový úvěr na zaplacení svého dluhu nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny druhy půjček s 2% úrokovým výnosem pro soukromé a firemní klienty jasným a srozumitelným způsobem. Nabízíme půjčky v jakékoliv výšce do jakéhokoli místa určení, takže kontaktujte nás dnes, abyste získali okamžitý úvěr dnes. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho e-mailu: (safeloanglobalcompany@gmail.com)

Citovat příspěvek

jak jsem dostal půjčku

Autor: Anela Belmiro ♂

9:41:06 02.12.2017

Dobrý den všem!!!
Jmenuji se Anela Belmiro, před třemi týdny jsem hledala půjčku na zaplacení za operaci mé dcery, kvůli zoufalství jsem se dostal do rukou různých podvodníků, kteří se předstírali, že jsou půjčiteli půjček. Všichni slibují, že mi půjčou, ale nikdy to neudělali. Ztratil jsem poslední rodinné úspory a bylo to celkem 5 000 EUR. Až do minulého týdne jsem sestra v nemocnici, kde byla přijata moje dcera, mě zavedla do společnosti JOAN NORMA LOAN COMPANY (joannormaloancompany@gmail.com) on-line, nikdy jsem nevěřil, že stále existuje pravá a legální společnost kdekoli na světě, a tak jsem šel on-line a viděl svědectví ostatních lidí z různých zemí o tom, jak tato úvěrová společnost pomohla jim získat půjčku, a tak jsem kontaktoval firmu a požádal o 40 000 eur, za méně než 24 hodin jsem dostal částku na svůj účet. Potřebujete úvěr naléhavě? laskavě a rychle kontaktujte firmu pro váš naléhavý úvěr a také být svědkem stejně jako já, kontaktujte její e-mail: joannormaloancompany@gmail.com

Citovat příspěvek

Nabídka půjčky

Autor: Mr Micheal Peterson ♂

0:52:05 02.12.2017

Ahoj,
Potřebujete naléhavou půjčku, to je příležitost s úvěrovou úrokovou sazbou 3%, pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat dnes za úvěr prostřednictvím e-mailu: micheal.Peterson343@hotmail.com
http://interventionmortgagefirm.com

S pozdravem

Citovat příspěvek

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Autor: Bishop Leo Morgan ♂

15:07:51 28.11.2017

Poskytujeme okamžité půjčky s úrokovou sazbou 2%. Jsme také investoři a můžeme investovat do vašeho podnikání. Pro více informací e-mail bishopleolanfunds01@gmail.com.vist naše webové stránky: bishopleoloanfunds01.wordpress.com

Citovat příspěvek

Autor: MISS ROS ♀

9:56:07 26.11.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

Citovat příspěvek

Autor: MISS ROS ♀

9:55:23 26.11.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirmAThotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

Citovat příspěvek

loan offer

Autor: Vick mara ♀

3:32:39 21.11.2017

(VICK MARA LOAN COMPANY)

(vickmara3@gmail.com)

Dobrý den jsem paní Vick mara, věřitel úvěru legitimní a spolehlivý úvěr na půjčky
za podmínek jasných a srozumitelných s úrokovou sazbou 2%. z
USD 12 000 až 8 000 000, pouze eur a libry. Dávám podnikatelské půjčky,
Osobní půjčky, studentské půjčky, úvěry na auto a půjčky na zaplacení účtů. jestli ty
potřebujete loana2
   musíte udělat, je, abyste mě kontaktovali přímo
V: (vickmara3@gmail.com)
Bůh ti žehnej.
S pozdravem,
Paní: vick mara
Email: (vickmara3@gmail.com)

Poznámka: Veškerá odpověď by měla být zaslána na adresu: (vickmara3@gmail.com)

Citovat příspěvek

Autor: susan luciano loans ♀

16:28:00 20.11.2017

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, půjčky na bydlení, studentské půjčky, konsolidační úvěry a půjčky na různé projekty? Potřebujete úvěr k zahájení podnikání v malém, středním nebo velkém měřítku? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete půjčku na nákup zařízení pro práci? Investice do denního úvěru je odpovědí na všechny vaše problémy, poskytujeme půjčky s 2% úrokovou sazbou a naše transakce je rychlá, bezpečná a pohodlná a 100% zaručená. Pro ty, kteří si přejí získat půjčku od naší společnosti, by nás měl kontaktovat dnes (realcapitalinvestment02@gmail.com) a získejte svůj úvěr ještě dnes

Citovat příspěvek

Autor: Heinrich ♀

22:50:45 19.11.2017

Dobrý den,

Vítejte v půjčce heinrichadami.

Potřebujete úvěr Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení, auto úvěr, studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, které jste hledali projekty financování? Máme řešení, kontaktujte nás pro jakýkoli druh vážné žádosti o úvěr a budete spokojeni naděje, že finanční služby, aby ty nejlepší služby v oblasti poskytování finančních úvěrů. Náš převod kreditu je pouze 24 hodin denně a s 2% úrokovou sazbou

WhatsApp / + 1 (518) 722-1866 /

Napište nám na adresu: heinrichadami.loancompany@gmail.com

Vyplňte prosím žádost o půjčku.

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU.

Křestní jméno: .........

Příjmení, příjmení: ........

Pohlaví: ......

Stav: .....

Kontaktní adresa: .........

Poštovní směrovací číslo: ...

Země: ...

Národnost: ....

SEX ....

Datum narození: ....

Měsíční příjem / roční příjem: ......

Požadované množství úvěru: .....

Doba trvání úvěru: .......

Zaměstnání: .....

Telefon: ....

Číslo faxu: ....

Facebook Jméno: ......

Požádali jste o půjčku?

Děkujeme vám za váš e-mail.

General consultor.

S pozdravem.

heinrich adami DARLEN.

Citovat příspěvek

loan

Autor: jorge ♀

15:32:57 17.11.2017

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Poskytujeme úvěry na minimum od 2 000,00 do maximálně 100 000 000,00 trvalého komfortu, od 1-30 let za velmi nízkou úrokovou sazbu 2%.

Potřebujete obchodní půjčku?
Potřebujete osobní půjčku?
Chcete si koupit auto?
Chcete refinancovat?
Potřebujete hypotéku?

Potřebujete obrovský kapitál k zahájení svého podnikání nebo expanzi? Ztratili jste naději a myslíte si, že neexistuje žádná cesta a finanční zátěž zůstává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.

Kontaktujte nás prosím na adrese: jdfinancier.agencia@yandex.com

S pozdravem
Jorge Dominguez

Citovat příspěvek

Mrs.Emilia Fedorcakova

Autor: Mrs.Emilia Fedorcakova ♀

12:43:21 16.11.2017

Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (Need 100% financing ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Citovat příspěvek

Úvěrová nabídka

Autor: Mr Micheal Peterson ♂

23:26:56 15.11.2017

Ahoj,

Intervenční úvěr a zprostředkovatelská firma, poskytujeme úvěry, BG, SBLC, MTN, BOND, POF, LC, SKR diskontování, financování projektu, akreditiv a mnoho dalšího pro investory a může také pracovat ruku v ruce s makléři a finančními poradci po celém světě, je to příležitost s úrokovou sazbou půjčky 3%, pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat prostřednictvím: Micheal.Peterson343@hotmail.com
http://interventionmortgagefirm.com

Prvni potřebují informace.
jméno a příjmení. ...............
Soukromý telefon .............
Země ...................
Adresa ...................
Stát ................
Věk ............ ..
Aplikovali jste předtím? ...............
Rodinný stav ..................
Úvěr Částka požadovaná jako půjčka ............ ..
Země: ...................
Roční období ..................
Obsazení .............
Měsíční příjem ……………..

S pozdravem

Citovat příspěvek

půjčky

Autor: Pastor Gable ♂

12:06:51 12.11.2017

Dobrý den.

Máte finanční problémy? POTŘEBUJTE PŮJČKU, KTEROU JE ČIŠTĚNA
Dluhy? JSOU VE FINANČNÍ KRIZI? VAŠE KREDITNÍ BUDOVY PRO VÁS
ORIGINÁLNÍ DŮVĚRNOST, JSME SPOLEHLIVÉ, KTERÉ SE VZTAHUJÍ NA VŠECHNY DRUHY
ÚVĚRY SE VÍCE. E-mailem: info.lockwoodlenders@gmail.com

DO SLUŽBY ZAHRNUJÍ:

* Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
* Podnikové úvěry (bezpečné a nezajištěné)
* Domácí kutily
* Inventor úvěry
* Automatické půjčky
atd. ..

S pozdravem

Pastor Gable

Citovat příspěvek

POTŘEBUJTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Autor: LUIS CARLOS ♂

0:39:10 12.11.2017

POTŘEBUJTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání až po osobní půjčky nebo dlouhodobé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Více informací o našich službách naleznete na našem e-mailu ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), dejte nám prosím vědět o výši půjčky, kterou potřebujete, a chcete trvání úvěru. My doufám, že slyším od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Luiscarlosfinance@outlook.com

POZNÁMKA: všechny emaily by měly být předány na: Luiscarlosfinance@outlook.com

Citovat příspěvek

Potřebujete půjčku { Creditplusfinance11@gmail.com }

Autor: Jean Carlos ♂

14:47:20 06.11.2017

Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a firemního financování nemovitostí a jakéhokoli druhu financování podnikání. { Creditplusfinance11@gmail.com } Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám s úrokovou sazbou 3%. Poskytujeme úvěr těm vážným lidem, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem kontaktovat tento e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com

Citovat příspěvek

nabídka půjčky

Autor: stacey ♂

13:58:52 31.10.2017

Ahoj,

Hledáte úvěr naléhavě? Chtěli byste vyúčtovat své účty a Nákup nemovitostí (Investiční úvěr) / Stavební úvěr? Mohu vám zaručit 24hodinovou půjčku.

Jsme investiční společností světové třídy nabízející všechny druhy finančních služeb s flexibilními splátkovými podmínkami a včasným termínem uzavření.

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: (staceybuckley81@gmail.com) pro podrobné informace.

Děkuji.

Citovat příspěvek

3% úvěrová nabídka

Autor: demetrios ♂

13:37:25 30.10.2017

Vítejte,

Máte naléhavou potřebu podnikatelského úvěru nebo platit účty ve výši 3% úroků? Poskytujeme úvěr jednotlivým a spolupracujícím orgánům v rozsahu od 5 000 dolarů až 20 milionů maximálně 1 až 30 let, pokud ano Kontaktujte nás e-mailem: (gkfinance01@gmail.com)

S pozdravem,
demetrios daniel

3% úvěrová nabídka

Citovat příspěvek

Autor: lewandowskijames19 ♂

8:44:46 24.10.2017

Ahoj!

Hledali jste někdy prostředky, půjčky, finanční pomoc nebo potřebujete akreditovaného věřitele, který vám pomůže splnit vaše potřeby a požadavky? Chcete investiční úvěr pro vaši firmu Nebo vás banka obrátila dolů? Je váš měsíční příjem mizí kvůli vysoké úrokové sazbě na úvěry, úvěry nebo dluhopisy? Pak nemáte jinou možnost, než získat okamžitou a spolehlivou službu. Kontaktujte nás dnes na adrese lewandowskijames19@gmail.com pro Legit / akreditované půjčky, hypotéky a investiční fondy. Pro rychlou aplikaci aplikujte v rámci; Úplné jméno: Úvěr Částka potřebná: Úvěr Účel: Úvěr Doba trvání: Telefonní číslo: Adresa / země:

James Lewandowski
telefon: (980) 239-7539
e-mail: lewandowskijames19@gmail.com
web: http://www.interventionmortgagefirm.com/

Citovat příspěvek

Ponuka na úver kontakt:(WhatsApp: +50379145554)

Autor: ARSENE ♂

14:19:08 22.10.2017

Ponuka na úver kontakt:(WhatsApp: +50379145554)

Dobrý den, Vážený pane a dámy
Sme krestanská organizácia naším ústupkom majú pomôct tým, ktorí potrebujú financnú podporu na
vytváranie pracovných miest alebo pre lepšiu budúcnost. spremni smo vam odobriti zajmove u
rasponu od 2000euro do 8.000.000 euro s fiksnom kamatnom stopom od 3% godišnje.
Ponuka na úver kontakt:(devauxarsene@email.cz)

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: