Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Propojení vlastní aplikace s Matlabem

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Propojení vlastní aplikace s Matlabem

Autor: J.

19:18:03 29.05.2007

Hledej DelphiMEX. Ale nasel jsem tam, ze to funguje v Matlabu 5.x, takze asi nic moc.

http://j.krt.tul.cz/ms/matlab.delphi/delphi.matlab.htm

Citovat příspěvek

Autor: Lubor Z.

16:49:22 27.05.2007

No jde mi víceméně o výměnu dat. Jestli Matlab umí volat fce z DLL, tak bych to považoval za ideální řešení. Akorát sem v matlabu nikdy nedělal, tak nevím, od čeho se odpíchnout :-)

Budu předpokládat, že Matlab teda fce z DLL volat umí. Pak by mě zajímalo, co ta DLL musí splňovat, aby ji Matlab sežral...

Úplně ideální by byl přímo nějaký ukázkový kód takové DLL. Delphi/Pascal předností ;-)

Citovat příspěvek

Autor: Xynoflamobol

16:10:03 27.05.2007

Cau, tento problem jsem resil taky, ale pod C#. Nicmene na to neni jednoducha odpoved. Pokud chces vlastni aplikaci do Matlabu, tak to je mozny jako Active X. Pokud Matlab do Delphi, tak doporucuju projit internet. Pokud ti jde napriklad o vymenu dat mezi Simulinkem a Delphi, tak bych pouzil treba UDP protokol. Klienta muzes napsat jako S-funkci pro Simulink.

Citovat příspěvek

Autor: J.

10:13:39 27.05.2007

Co ja jsem videl, tak bud v delphi ovladat matlab pres nejake ole nebo neco takoveho. Nebo naopak v delphi udelas dll, ktera lze pouzit v matlabu jako nejaka mex funkce.

Citovat příspěvek

Propojení vlastní aplikace s Matlabem

Autor: Lubor Z.

9:27:46 27.05.2007

Zdravím

Programuju v Delphi takovej systém pro simulaci mechanismů ([url]http://mechanics.revil.net[/url]) a chtěl bych ten prevít propojit s Matlabem. Máte s tím propojováním někdo zkušenosti (pokud možno právě pod Delphi)?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: