Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

CodeBlocks - dialog SaveFile

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CodeBlocks - dialog SaveFile

Autor: ondra.holub

16:29:38 03.02.2009

Já si to překládám sám a funguje to. (Stáhnu to z svn.) wxWidgets používám ve verzi přímo z distribuce.

Citovat příspěvek

Autor: rhadesan

8:59:08 03.02.2009

Vcera tam jenslody aktualizoval verzi balicku, a opet to nefunguje.. Takze uz je myslim vic nez pravdepodobne, ze se jedna o bug. Skoda, ze na chyby co jim clovek nahlasi, nikdo nereaguje.

Citovat příspěvek

9:23:45 02.02.2009

Zkousel jsem clean, dist clean, a update na nejnovejsi SVN verzi, ale nepomohlo to. Nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem si nainstaloval build 5382 skrze [url]http://apt.jenslody.de/[/url].

S touto verzi jsem tedy nainstaloval i novejsi wxWidgets, ale zda se mi podivne, ze by to bylo zpusobene tim - zkousel jsem i downgrade na starsi verzi svn, s kterou mi to drive chodilo, a stejne to nepomohlo.

Nyni je vse OK.

Citovat příspěvek

Autor: ondra.holub

12:40:20 31.01.2009

Ahoj.

Mám verzi svn 5426, čerstvě přeloženou a chová se to normálně. OpenSUSE 10.3-32bit. Zkusil bych update codeblocks, případně i wxWidgets a GTK2.

Citovat příspěvek

CodeBlocks - dialog SaveFile

9:04:39 30.01.2009

Ahoj,
chci se zeptat, jestli jste nekdo nenarazil na stejny problem jako ja. V tomto vynikajicim nastroji se mi stalo, ze at dam otevrit jakykoliv soubor zarazeny do projektu (kliknu na nej vlevo v tabu Projects), tak se mi otevre nejdrive okno, kde se me CodeBlocks pta, jestli chci tento soubor ulozit. At uz dam ulozit nebo zrusit, tak pak uz vse funguje jak ma, ale je to otrava se tim stale proklikavat.

Pokud jste se s tim nekdo jiz setkal, nevite co s tim?

PS:OS je Linux a pouzivam verzi svn 5414.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: