Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Špatně se zobrazující skript

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Špatně se zobrazující skript

Autor: Marcel M.

11:29:03 12.04.2011

Zdravím vás.

Předem bych chtěl říci, že s prací na počítači jsem jen mírně pokročilý, nejsem programátor a ve visualu neumím ani čárku.

A teď k problému:
ve svém zaměstnání často používám v excelu horní/dolní index. Jelikož tyto indexy nejsou "vytažené" někde na pásu karet, musím na to klasickou cestou (označit text » pravým » ...). Hledám zkrátka jednodušší způsob, co by mi ušetřil čas. Pokud víte o něčem lepším, dejte mi prosím vědět.

Díky

P.S. Měl jsem jeden skript.xls (»do složky XLSTART) -na požádání mohu uploadnout- který mi dal kamarád. Tento skript funguje bezvadně, nicméně při otevírání dokumentu v office 2007 otevře "prázdný excel", bez požadovaného dokumentu. Pod touto "vrstvou" je zobrazený požadovaný dokument, ovšem zobrazí se až po nějaké manipulaci s vrstvou první (např. minimalizace a následná maximalizace). Pak se požadovaný dokument dostane "navrch". Zavírání dokumentu se taktéž musí nadvakrát (jednou zavřít "prázdný excel" a jednou požadovaný dokument). Možná to ani nebude skriptem ale nastavením excelu.

V office 2003 & 2010 funguje bez problémů, odzkoušeno na více pc.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: