Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

vyresetovani studia

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: vyresetovani studia

Autor: awksdk

14:04:43 28.08.2010

uz sem to reinstaloval, to uz jsem psal... ale bezvysledne...

este zkusim odinstalovat, smazat uplne vsechno co kde najdu a pak nainstalovat, protoze si to ocividne nechalo nekde neco ulozenyho

Citovat příspěvek

Autor: michalferko

12:34:42 28.08.2010

tak potom netusim. Fungovat urcite bude reinstalovanie, ale ak by si to mal robit castejsie tak to bude otrava.

Citovat příspěvek

9:38:40 28.08.2010

Tools -> Settings -> Reset
jsem ve vs2010 nenasel

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms247075(VS.90).aspx
toto jsem jiz psal ze jsem delal...

ale zadny vysledek...

napr.ve vyhledavacim policku mam porad posledni vyhledavani, takze se nesmazalo vsechno
ale co hur, zalozim novy projekt, a uz v properties mam plno veci z wxwidgets co jsem tam predtim naplacal... potreboval bych aby se mi hlavne ty properties kompletne vyresetovali

Citovat příspěvek

Autor: michalferko

19:18:31 27.08.2010

Tools -> Settings -> Reset

alebo toto: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms247075(VS.90).aspx

Citovat příspěvek

17:45:31 27.08.2010

Zpet k puvodni otazce...
Jak vyresetovat VS2010?
ale kompletne jako by bylo nove nainstalovano na novy pc :)

Citovat příspěvek

21:44:43 26.08.2010

Drzel sem se presne tohoto postupu
http://rhyous.com/2009/12/16/how-to-compile-a-wxwidgets-application-in-visual-studio-2008/

pro vs 2008 to jede, ale kdyz presne totez nastavim v properties v vs2010 obdrzim:

LINK : fatal error LNK1104: cannot open file 'wxmsw28d_core.lib wxbase28d.lib wxtiffd.lib wxjpegd.lib wxpngd.lib wxzlibd.lib wxregexd.lib wxexpatd.lib winmm.lib comctl32.lib rpcrt4.lib wsock32.lib odbc32.lib'

Citovat příspěvek

Autor: Fredy Pumpicka

21:35:59 26.08.2010

kompilace je ok, todle je problem linkovani .... proste v projektu chybej knihovny wx
bez do nastaveni linkeru a pridej je, mozna na ne chybi jen cesty

Fredy

Citovat příspěvek

20:24:57 26.08.2010

zkusil sem Devenv.exe /ResetSettings

zdalose jakoze property vyresetovany, ale pri pokusu o kompilaci dostavam:

1>------ Build started: Project: minimal, Configuration: Debug Win32 ------
1>Build started 26.8.2010 20:21:41.
1>InitializeBuildStatus:
1> Touching ".\vc_mswd\minimal\minimal.unsuccessfulbuild".
1>ClCompile:
1> All outputs are up-to-date.
1>ResourceCompile:
1>ManifestResourceCompile:
1>minimal.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "protected: static struct wxEventTable const wxFrame::sm_eventTable" (?sm_eventTable@wxFrame@@1UwxEventTable@@B)
1>minimal.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "public: static bool __cdecl wxAppConsole::CheckBuildOptions(char const *,char const *)" (?CheckBuildOptions@wxAppConsole@@SA_NPBD0@Z) referenced in function "class wxAppConsole * __cdecl wxCreateApp(void)" (?wxCreateApp@@YAPAVwxAppConsole@@XZ)
1>minimal.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "public: __thiscall wxApp::wxApp(void)" (??0wxApp@@QAE@XZ) referenced in function "public: __thiscall MyApp::MyApp(void)" (??0MyApp@@QAE@XZ)
1>minimal.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "public: virtual class wxClassInfo * __thiscall wxApp::GetClassInfo(void)const " (?GetClassInfo@wxApp@@UBEPAVwxClassInfo@@XZ)
1>minimal.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "protected: virtual class wxObjectRefData * __thiscall wxObject::CreateRefData(void)const " (?CreateRefData@wxObject@@MBEPAVwxObjectRefData@@XZ)
1>minimal.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "protected: virtual class wxObjectRefData * __thiscall wxObject::CloneRefData(class wxObjectRefData const *)const " (?CloneRefData@wxObject@@MBEPAVwxObjectRefData@@PBV2@@Z)
1>minimal.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "public: virtual bool __thiscall wxEvtHandler::ProcessEvent(class wxEvent &)" (?ProcessEvent@wxEvtHandler@@UAE_NAAVwxEvent@@@Z)
atd...
atd...
atd...

co s tim?

Citovat příspěvek

vyresetovani studia

19:37:24 26.08.2010

Ahoj,
nejak jsem si rozhazel properties ve Visualstudiu 2010.

Chtel sem rozchodit wxWidgets,
stahl jsem je
otevrel build
skompiloval
zkusil spustit nejaky sample project
a vse bylo ok

pak sem chtel vytvorit svuj projekt a musel sem se tedy vrtat v properties... nastavil sem tam vsechno mozny podle navodů (vesmes se schodovali) ale projekt nefungoval (nejaky unresolved errory, ted uz vazne nevim)

chtel sem se vratit zpet a zacit znovu, ale uz nefungovali ani sample projekty

snazil sem se properties nejak uvest do puvodniho stavu ale marne
v tool/import export jsem vyresetoval vsechno nastaveni VS ale bezvysledne
odinstaloval sem VS, smazal slozky z dokumentu, znovu nainstaloval ale bezvysledne

i po resetu a preformatovani mam ve VS ve vyhledavacim policku porad text co sem hledal davno pred touto akci...

potreboval bych tedy vedet, jak kompletne vyresetovat studio nebo alespon properties?

pripadne jak spravne nastavit projekt pro wxWidgets

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: