Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Startup Projects

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Startup Projects

Autor: Farao

9:37:16 18.02.2011

>> Takze profesionali navrhnu cely program od zaciatku az do konca bez staleho skusania jedneho a druheho projektu cez seba hej?

To jsem netvrdil. Ale je obvyklé, že nepotřebuješ ladit současně dvě aplikace pokud zrovna současně nevyvýjíš klient i server.

Citovat příspěvek

Autor: Tomkiboy

21:27:25 16.02.2011

Takze profesionali navrhnu cely program od zaciatku az do konca bez staleho skusania jedneho a druheho projektu cez seba hej? :D Kedze si vyvijam len tak sam pre seba skusam si, vyriesil som to takym prasackym sposobom ze nastavit oba projekty ako Startup a v
Properties->Debugging->Command nastavit pre prislusne konfiguracne nastavenie nejaku neskodnu aplikaciu na pozadi namiesto toho konkretneho projektu ktora sa spusti vzdy aj tak len raz napr PowerISO, Daemon tools a tak podobne...

Citovat příspěvek

Autor: Farao

8:55:17 16.02.2011

Podle konfigurace to přepínat nejde. V solution je vždy pouze jeden projekt, který se spouští a automatické přepínání podle konfigurace pokud vím nejde. Nemělo by to ani moc smyslu, protože konfigurace neslouží k přepínání nastavení solutionu, ale slouží k přepínání nastavení sestavování (všech) projektů.

Vždy musíš určit, který projekt má být "startup".

Ještě jsem s tím neměl problém ani při velkém solutionu, protože obvykle pracuju na jednom projektu, dokončím změny, odzkouším a pak teprve jdu pracovat na dalším projektu. A v tom okamžiku už nejsou ti dvě kliknutí pro přepnutí aktivního projektu žádný problém.

Citovat příspěvek

Startup Projects

Autor: Tomkiboy

17:34:13 15.02.2011

Dobry den prajem,

mam VS2010 a mam v jednom Solution 9 prjektov (7 statickych kniznic a 2 exe). Ide o nejake skusanie herneho enginu a vzdy som si spustil cely projekt podla toho co som potreboval vykreslovat (dratene fyzikalne objekty, debug verziu, release verziu) a teraz ked chcem robit animacie hodi sa mi dalsi projekt(to je to druhe exe) v ktorom si budem vytvarat animacie a v tom prvom ich budem zase prehravat. Ked som si vytvoril nove solution a importoval tych 7 statickych kniznic tak sa neimportovali nastavenia, a vsetko znovu nastavovat vsetky cesty, zavislosti, nastavenia, sa mi veru nechcelo pre debug, release atd..tak som si vytvoril v tom istom solution to druhe exe a chcel som to nastavit tak aby ked si prepnem debug, release, atd aby sa mi spustalo to prve exe a ked prepnem konfiguracne nastavenie na animation tak aby sa mi spustilo zase to druhe exe. Ale v Startup Projects si mozem len vybrat vzdy aby sa mi pustalo jedno exe alebo viacero naraz ale nie v zavislosti od konfiguracneho nastavenia, neda sa to nejak inteligentne spravit aby som stale nemusel prepinat startup projekt podla toho co chcem spustit v zavislosti od konfiguracneho nastavenia? A ako sa to standartne robi pri takychto vacsich projektoch?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: