Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

GIT (CVS)

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: GIT (CVS)

Autor: pavel777

9:49:57 26.07.2011

Když dám ignorovat opt, tak se mi po přepnutí větví v levým stromu tříd neuloží umístění třídy ve vytvořených adresářích. Občas se to vysype všechno ven. Řeším to tak, že ho dávám revert a uložím jen tehdy, když se nějaká nová třída přidala nebo přesunula v rámci levýho stromu tříd. (mám to ve VC6) Vy to tady necháváte vše v jednom stromu pod sebou? (pak bych neviděl problém...)

Pak jsem řešil aps a clw. Ignorování je OK, ale pak je po přepnutí větve potřeba soubory smazat a při otevření (clw) ručně nechat generovat nový. Problém je v tom, že když na to člověk zapomene, tak má po překladu v rc něco a v exe něco jinýho. Když dá save projekt tak se dokonce do rc dostane jiná verze z aps a to je potom fakt paráda to přebírat a kontrolovat. Řešilo by to aby se při přepnutí větve automaticky tyto soubory smazaly, protože po předchozím generováním tam jsou a když jsou v gitu ignorovaný, tak je přepnutí neřeší. Jak tohle řešíte?

Citovat příspěvek

Autor: Lucinek

7:42:35 26.07.2011

Nerozumím těmhle steskům - přeci všechny tyhle generované soubory se (ať v GITu nebo v CVSku) nastaví jako ignorované a není s tím nejmenší problém. Rozhodně nemizí při jakýchkoli updatech verzí. Používáme CVS a soukromě mám GIT a šlape to v obou systémech.

Citovat příspěvek

12:00:14 27.06.2011

Začal jsem s tím podobně, ale když si pak změním něco v levým stromu (přidat adresář a do něj třídy) tak je to pryč. Tak to řeším tím, že mám opt zahrnutý v projektu, ale ukládám ho jen když se změní. Jenomže - stačí otevřít projekt a zavřít a opt je novej Takže v GITu dám revert changes, ale je to otrava a při otevřeným projektu to řve :-(
Pak aps. Udělal jsem změnu v rc, aps dal revert a ejhle po novým otevření i v rc předchozí stav - docela pakárna. Kdybych ho neukládal tak o změnu v rc nepříjdu, ale přepnutí větví bude stejně chaos...

Citovat příspěvek

Autor: MTaj

10:49:32 27.06.2011

Používám CVS. Umí uložit o binární soubory. Z binárních souborů ukládám do verzovacího systému jen ty, které se automaticky nevytvoří při buildu. Takže všechny ty ncb, plg, clw, opt, res atd. neukládám.

Citovat příspěvek

GIT (CVS)

12:13:01 25.06.2011

Ahoj všem, Máte někdo zkušenosti s použitím GIT (nebo jinýho verzování)?
Jak řešíte binární soubory projektu opt aps...?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: