Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Listbox + ziskani vybraneho itemu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Předmět:

Příspěvek:

*AGGRESSIVE* O:-) :-/ :-P *BLUSH* *BYE* :'( *DASH* 8-) *DRINK* :-| *THUMBUP* *SOS* *KISSED* :-* *OK* *SECRET* *STOP*

Pohlaví:

Muž, Žena

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

Re: Listbox + ziskani vybraneho itemu

Autor: Kra

15:33:23 25.08.2010

Vyreseno, ignorujte dotaz :) MOUSEMOVE + LB_ITEMFROMPOINT je reseni.

Citovat příspěvek

Listbox + ziskani vybraneho itemu

Autor: Kra

14:01:17 25.08.2010

zdravim,

narazil jsem na jeden takovy blby problem. Potreboval bych reagovat na udalost zmeny "vybraneho itemu" v listboxu, zatimco user drzi leve tlacitko mysi, hybe s ni a tu vybranou polozku tim pohybem meni.

Zkousel jsem pomoci subclassingu v Listboxu zachytavat LBUTTONDOWN, ale tato udalost nastane jeste driv nez se zmeni vybrana polozka. Ve Spy++ jsem pak zjistil, ze ty udalosti jdou v rade LBUTTONDOWN, pak se zmeni vybrana polozka (X-krat GETSEL, GETTEXT atd - na to se snad neda reagovat, protoze to tam je opravdu hodnekrat) a konci to LBUTTONUP (jenze to mi je naprd, protoze LBUTTONUP nastane az user mys pusti).

Taky jsem zkousel zachytavat notifikaci LBN_SELCHANGE, ktera se posila skrze WM_COMMAND parentovi, jenze tohle se posila taky az kdyz user uvolni tlacitko mysi.

Je na to nejake elegantni reseni nebo se to musi delat pres WM_MOUSEMOVE? (s tim, ze bych musel vyresit problem, ze tahle udalost nastane x-krat nez se kurzor mysi presune z jedne na nasledujici polozku).

Diky,

R.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: