Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

OEM WINXP Professional KEY - Legálny !

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: OEM WINXP Professional KEY - Legalny !

Autor: Abu_Bartas

16:43:54 09.11.2010

baf Napsal:
-------------------------------------------------------
> A to je nejaky problem opsat cislo ze stítku z
> prvniho PC s windows XP, ktery potkas?
>

Treba ma takovou smulu, ze potkava jenom PC s Windows Vista a 7. ;)

Citovat příspěvek

Re: OEM WINXP Professional KEY - Legalny !

Autor: baf

6:12:08 09.11.2010

Dne 8.11.2010 1:52, Petr Kovanda napsal(a):
>
>
> Obrať se na prodejce IT ve svém okolí. Někdo z nich bude určitě mít klíč na Windows XP, který k tomu bude použitelný a nebo si o to zažádej u oddělení Oddělení fulfillmentu společnosti Microsoft tam kde poskytují starší CD s Windows XP pro účel downgrade, tam to taky budou mít.
>
> https://partner.microsoft.com/cze/40089177

A to je nějaký problém opsat číslo ze štítku z prvního PC s windows XP,
který potkáš?

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: OEM WINXP Professional KEY - Legálny !

Autor: Petr Kovanda

1:52:02 08.11.2010

Obrať se na prodejce IT ve svém okolí. Někdo z nich bude určitě mít klíč na Windows XP, který k tomu bude použitelný a nebo si o to zažádej u oddělení Oddělení fulfillmentu společnosti Microsoft tam kde poskytují starší CD s Windows XP pro účel downgrade, tam to taky budou mít.

https://partner.microsoft.com/cze/40089177

Citovat příspěvek

Autor: Stevo_Alex19

17:30:17 06.11.2010

To viem aj SÁM :) Niesom neajka lama. Chapte problem. JA SOM KUPIL WINDOWS 7 teda mam stitok WINDOWS 7 ... Text ktory som napisal vyssie mi prisiel emailom priamo z MICROSOFTU ...

NEMAM KLUC WINDOWS XP KUPIL SOM WINDOWS 7 NEMAM TEDA KLUC OD WINDOWS 7 .... XP mi kluc od WIN7 nezoberie. Mam na druhom pocitaci XP HOME EDITION. Podmienka downgrade WIN7 na XP je WIN XP PROFESSIONAL.... Takze si s mojim XP HOME NA DRUHOM PC mozem piskat... Nepomozem si.

Proste potrebujem kluc ktory uz nmiekto pouziva na nejakej OEM verzii WINDOWS XP PROFESSIONAL...

WINDOWS XP bude legalne aj so stitkom WINDOWS7 len za podmienok ze si nainstalujem OEM vetziu WINDOWS XP PROFESSIONAL s klucom ktory patri k OEM VERZII WINDOWS XP PROFESSIONAL... Nemusi byt ten kluc moj... Moze byt aj z marsu, len ten Martan musi zakupit svoj pocitac v obchode na slovensku a mat v nom WINDOWS XP PROFESSIONAL a poslat mi svoj kluc... Nepride ani on o licenciu, a ja to budem amt legalizovane. Potom zavolam na aktivacnu linku a tam mi pvoedia ze tento system sa pouziva uz na inom pocitaci. Na to im ja poviem ja viem, ziadam o dowgrade windows 7 na XP... Potom im poviem ja svoj kluc od WINDOWS 7 ktory som kupil a ID ktore mi vygeneruje WINSOWS XP. Tym dostanem aktivacny kluc a vsetko je hotove. AK MI NIEKTO DA SVOJ KLUC CO POUZIVA TAK JEMU JEHO LICENCIA NEPADA... Mne v MICROSOFTE povedali ze mam najst nejaku firmu na nete co predava pocitace a mam tam zavolat a pozaidat si kluc ze vela firiem to robi tak ze ma jeden windows XP OEM a z neho instaluje vela pocitacov a potom zavola ze chcu aktivovat a spravit downgrade... JE TO UPLNE LEGALNE... Povedali mi to sami tipci z MS...

Kto neveri nech zavola na MS linku a spyta sa. Proste potrebujem INSTALL CD KEY pre WINDOWS XP PROFESSIONAL OEM verziu kupenu na Slovensku ( PC kupeny na SVK ) kluce z internetu su mi prd platne skusal som, povedia ze tento kluc nevydal microsoft pre OEM... Preto sa pytam tu ziadna slovenska stranka kluce nema a ktora ma ma ich vygooglene takze pre moj pripad su mi na nic...

Citovat příspěvek

Autor: Maa

17:03:49 06.11.2010

Pokud máš WinXP legálně,máš i štítek,na kterým je licenční číslo,který se zadává při instalaci.

Citovat příspěvek

OEM WINXP Professional KEY - Legálny !

Autor: Stevo_Alex19

22:13:52 05.11.2010

Zakupil som si WIN7 PROFESSIONAL SLovensku OEM verziu.

Pocitac nepouzivam len sam, a ostatni si nevedia zvyknut na prostredie 7dmicky. Viem ze mam narok na downgrade na WINDOWS XP professional. Preto som zavolal na HELPDESK MICROSOFTU a vyziadal si nacvod ako spravit downgrade. Bolo mi povedane aby som si zohnal kluc LEGALNE NADOBUDNUTEHO WINDOWS XP PROFESSIONAL ( ja som mal predtym zakupenu HOME EDITION na inom PC - takze tento kluc mi nepomoze )
Bolo mi povedane ze sa to robi tak, ( teda firmy to robia tak a je to legalne ) ze maju jeden legalny windows XP, a tento instaluju do vsetkych pocitacov. S tym istym klucom aj 500 krat. Potom pri aktivacii zavolaju na aktivacnu linku microsoftu a tam im nahlasia ze bol robeny downgrade zo 7dmicky na XP. Aktivacia systemu sa pri downgrade robi len telefonicky.

Riešenie:

Downgrade z Windows 7

Pokiaľ máte zakúpenú licenciu OEM Windows 7 Professional, alebo Windows
7 Ultimate, potom je downgrade povolený automaticky na Windows Vista a
Windows XP Professional.

Použiť pre downgrade môžete už nainštalovanú licenciu Windows Vista/XP
(inštalačné médium s Produktovým kľúčom), ktorá môže byť inštalovaná na
Vašom ďalšom zariadení, ale môže byť aj zapozičaná od tretej strany.
Podmienkou je,že táto licencia musí byť nadobudnutá legálnou cestou.
Odporúčame použiť OEM médium, alebo FPP médium.

Po inštalácii ktoréhokoľvek downgradu je potrebné kontaktovať Aktivačnú
linku na čísle 800 178 278 /bezplatné číslo/, kde operátorovi oznámite
dôvod aktivácie (downgrade z Windows Vista/Windows 7). Operátor si overí
legálnosť nadobudnutia operačného systému Vista/Window 7 a povolí
aktiváciu nižšej verzie softvéru.

[bold] MOJA OTÁZKA ZNIE... Nájde sa tu niekto ochotný kto mi pošle na EMAIL alebo dokáže zohnať inštalačný kľúč WINDOWS XP PROFESSIONAL OEM verziu ? ( Mam instalacdku od legalnej XP PROFESSIONAL SP3 ) ale nemam k nej kluc ziaden. Spytal som sa ich ci mozem pouzit aj nejaky kluc z internetu ale povedali mi ze nie. Lebo s najvecsou pravdepodobnostou nebude legalny. KTO BY MI VEDEL POMOCT A ZOHNAT MI TENTO KLUC ? Email: Stevo_Alex19@azet.sk[/bold]

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: