Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

gprs red key disconnect

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: gprs red key disconnect

Autor: hotovo

21:25:22 11.12.2008

tak sem to resetoval, do klíče SuspendResune patřilo ~GPRS!

ale i tak díky..

Citovat příspěvek

Re: RE: RE: RE: gprs red key disconnect

Autor: chichhi

16:42:27 10.12.2008

RSTEIN Napsal:
-------------------------------------------------------
> THTC 4350 je Herald ne? Zmacknout obe softwarove
> klavesy (ty co jsou hned pod displejem), stale
> drzet a a za staleho drzeni udelat soft reset.
> Pote se musi zobrazit yadost o potvrzeni, kterou
> potvrdite tlacitkem se zelenym telefonem.
>
> Zdravim
> Rene Stein
> Senior Software Architect
> .Net Development, Mobile Development -
> managed(business applications)/native (drivers,
> services/navigation software)
> http://blog.renestein.net/
>
> Příspěvek zaslán emailem

tvé řešení vypadá zajímavě :OOO

Citovat příspěvek

RE: RE: RE: gprs red key disconnect

Autor: RSTEIN

13:31:35 10.12.2008

THTC 4350 je Herald ne? Zmacknout obe softwarove klavesy (ty co jsou hned pod displejem), stale drzet a a za staleho drzeni udelat soft reset. Pote se musi zobrazit yadost o potvrzeni, kterou potvrdite tlacitkem se zelenym telefonem.

Zdravim
Rene Stein
Senior Software Architect
.Net Development, Mobile Development - managed(business applications)/native (drivers, services/navigation software)
http://blog.renestein.net/

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: RE: RE: gprs red key disconnect

Autor: hmmmmmm

13:24:04 10.12.2008

šlo by, že by i ty programy se tam pak samy nainstalovali? :) asi ne c? ale i tak dík, asi přece jen udělám ten hard reset... to co sem chtěl v předchozím příspěvku... nevěděl by někdo jak to udělat? nebo chcu už moc?

(tu)

//jj, chtěl sem to kvůli baterce.. chtěl bych, aby se připojení ukončilo asi po 10 minutách, ale aby je neukončilo ani červený tlačítko ani fakt, že se ukončil program, který připojení zahájil.. jen, pokud po deseti minutách nic projde, tak vypnout gprs... mám htc p3450...

Citovat příspěvek

RE: RE: gprs red key disconnect

12:59:53 10.12.2008

Ty veci kolem tlacitka End jsou OEM specific, ty na MSDn nenaleznete.
Zkuste na mapovani tlacitek AE Button Plus - http://ae.inc.ru/aebplus.php.

Co se tyce dat v mobilu - kontakty a udalosti staci sesynchronizovat s pocitacem pres AS a o nic neprijdete.

Zdravim
Rene Stein
.Net Development, Mobile Development - managed(business applications)/native (drivers, services/navigation software) http://blog.renestein.net/

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: RE: RE: gprs red key disconnect

Autor: fesojisko

12:57:54 10.12.2008

omlouvam se, nejak mi to nezvlad emailovy klient.

jen jsem chtel rici, ze synchro s outlookem funguje vyborne, samozrejme, pokud mate outlook.

Citovat příspěvek

RE: RE: gprs red key disconnect

Autor: fesojek

12:55:20 10.12.2008

Toto je zpráva s více částmi ve formátu MIME.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: RE: gprs red key disconnect

Autor: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

12:52:17 10.12.2008

harda reset se mi dělat právě moc nechce, protože mám už v mobilu kontakty a různý naplánovaný událost a podobné věci.. :(

podle mě by to mělo v registrech nějak jít, ale zatím jsem nepřišel na to jak... hledal jsem už asi dva dny na netu, ale pořád nic... ani na msdn toho zrovna moc nebylo...

Citovat příspěvek

Re: RE: gprs red key disconnect

Autor: uuuuuuuuuuuuuuu

12:50:04 10.12.2008

jj, chtěl sem to kvůli baterce.. chtěl bych, aby se připojení ukončilo asi po 10 minutách, ale aby je neukončilo ani červený tlačítko ani fakt, že se ukončil program, který připojení zahájil.. jen, pokud po deseti minutách nic projde, tak vypnout gprs... mám htc p3450...

díky za pomoc !

Citovat příspěvek

RE: gprs red key disconnect

12:08:15 10.12.2008

No univerzalnim resenim je hard reset. :) jak jsem psal, tyto veci zalezi na typu zarizeni - pokud jste si hral i s nejakym programem pro premapovani klaves.

Ten tweak samozrejme funguje - pokud Vam ne, mate pravdpodobne v PDA aplikaci, ktera pripojeni nedovoli connection manageru uvolnit (pocasi, stahovani zprav apod.) , nebo ktera je vzdy ihned navaze. Jeste jen pro jistotu dodam, coz snad vite, ze ikona G nebo E pouze signalizuje pritomnost GPRS-EDGE, ale ne navazane datove pripojeni. A samozrejme u GPRS-EDGE platite jen za prenesena data, takze motivaci pro odpojovani muze byt snad jen snaha setrit baterii.

Rene Stein
.Net Development, Mobile Development - managed(business applications)/native (drivers, services/navigation software)

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: gprs red key disconnect

Autor: jaůojůljůjůljl

12:01:24 10.12.2008

ad 1, před tím se spojení ukončoval dlouhým stiskem červeného tlačítka, teď se to ukončí i po krátkém stisku (gb-soft sem odinstaloval)

ad 3, v registrech to tak skutečně je, ale nefunguje to :)

Citovat příspěvek

RE: gprs red key disconnect

11:39:30 10.12.2008

Ad odpojeni po stisku cervene klavesy) To neni funkce Windows Mobile, ale zalezitost, kterou doda vyrobce. A navic se u kazdeho modelu muze funkce lisit. Jestlize mate nejaky pristroj od HTC, tak se podivejte, zda mate v adresari Windows na PDA soubor EndKey.exe - tento soubor zamente za jiny, ktery nebude delat "nic".

Ad preference prichoziho volani) To je mozne pouze u 3G datovych prenosu. Vsechny mne zname telefony s GPRS nejsou tridy B - to znamena, ze pokud mate aktivni datove pripojeni (pouzivate jej, data tecou), tak hovory padaji do schranky.

Ad automaticke odpojeni) Musite nastavit registry (coz dela I GB SOFT Tweak) - klic HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\ConnMgr\Planner\Settings
SuspendResume = GPRS_bye_if_device_off
CacheTime = 600

CacheTime je v sekundách

Rene Stein

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

gprs red key disconnect

Autor: win. mob.

23:14:18 09.12.2008

Ahoj, chtěl bych se zeptat, nevěděl by někdo, jak na windows mobile 6 pomocí registrů vypnout odpojování gprs jak při krátkém tak i dlouhém stisku? a navíc, jak pomocí registrů nastavit automatické odpojení na 10 minut a jak pomocí registrů nastavit, aby se preferovalo příchozí voláno před datovými přenosy?

trošku sem se v tom vrtal a nevím, jak to dostat zpět :)

po použítí gb-soft tweak se mi to celý rozhodilo a protože používám icq a skype na mobilu, tak mě to docela otravuje.. red button bych chtěl mít jen na zobrazení plochy a zamknutí tlačítek..

Jestli někdo ví, tak dejte vědět, jak na to !

(tu)

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: