Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Co se stalo s ucty?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Co se stalo s ucty?

Autor: TC ♂

15:35:00 13.06.2012

JanFiala napsal/a

Nemel bych zadny problem s tim, pokud by nekdo z majitelu treba s mesicnim predstihem oznamil, ze tohle forum je mimo jejich zajem a nabidnul data, aby bylo mozne forum presunout jinam.

Mam problem s tim, jak se to stalo. Ze jedno z nejlepsich for pro programatory nekdo (zrejme z jeho pohledu v dobrem umyslu) takto zprasil.

Muzes mi prosim precist, co vidis vlevo nahore? Ja tam vidim Builder - informacni server o programovani. Není tam server o grafice.
Pokud grafika koupila tuto domenu, koupila ji s tim, ze kupuje someny programatorske komunity.
Proc jej kupovala, kdyz je programovani vlastne vubec nezajima?
Jediny duvod jsou navstevnici a moznost prodat reklamu. Vysledek vidime vsichni.

A ja jsem opravdu smutny z toho, jak nekdo jen kvuli mamonu dokaze znicit fungujici vec.

Nebud smutny. Najdi si na tom neco pozitivniho, treba ze Tebe mamon nezotrocil. Ja osobne jsem docela rad, stare forum uz bylo docela nudne a takto mam motivaci si najit novou zabavu.

Zdravim

TC

Citovat příspěvek

Autor: 5ro ♂

22:10:14 10.06.2012

JanFiala napsal/a

Nemel bych zadny problem s tim, pokud by nekdo z majitelu treba s mesicnim predstihem oznamil, ze tohle forum je mimo jejich zajem a nabidnul data, aby bylo mozne forum presunout jinam.

No já si pomocí winhttrack už forum stahl (pro jistotu), ale pravda vědět to v předstihu, tak si stáhnu staré forum. Nejvíc mě štve nefunkční vyhledávání, graficky bych to přešil

Citovat příspěvek

Autor: JanFiala ♂

20:27:34 10.06.2012

TC napsal/a

Grafici byli natolik velkorysi, ze forum, ktere nema s jejich zamerenim pranic spolecneho, nezahodili bez nahrady, ale poskytli mu i nadale podporu. Misto vdeku se ale dockali jenom nadavek.

Jsem smutny z faktu sameho, ale mam radost, ze se potvrdil muj nazor na programatorskou kastu.

Zdravim

TC

Mam problem s tim, jak se to stalo. Ze jedno z nejlepsich for pro programatory nekdo (zrejme z jeho pohledu v dobrem umyslu) takto zprasil.

Muzes mi prosim precist, co vidis vlevo nahore? Ja tam vidim Builder - informacni server o programovani. Není tam server o grafice.
Pokud grafika koupila tuto domenu, koupila ji s tim, ze kupuje someny programatorske komunity.
Proc jej kupovala, kdyz je programovani vlastne vubec nezajima?
Jediny duvod jsou navstevnici a moznost prodat reklamu. Vysledek vidime vsichni.

A ja jsem opravdu smutny z toho, jak nekdo jen kvuli mamonu dokaze znicit fungujici vec.

Citovat příspěvek

Autor: TC ♂

11:20:51 10.06.2012

"Co čekáš od grafiků, kteří nejsou schopni přetáhnout příspevky?
Kteří nemají ani dostatek slušnosti, aby předem něco oznámili a nechají server prostě nedostupný."

Grafici byli natolik velkorysi, ze forum, ktere nema s jejich zamerenim pranic spolecneho, nezahodili bez nahrady, ale poskytli mu i nadale podporu. Misto vdeku se ale dockali jenom nadavek.

Jsem smutny z faktu sameho, ale mam radost, ze se potvrdil muj nazor na programatorskou kastu.

Zdravim

TC

Citovat příspěvek

Autor: JanFiala ♂

12:15:35 06.06.2012

To jsou machři z Grafika Publishing.
Druhý pokud zase nevyšel, takže za chvilku pustí opět staré fórum a budemem mít zhruba rok na pokus číslo 3.

A proč tu ve fóru o programování nejsou možnosti formátování kódu? Co čekáš od grafiků, kteří nejsou schopni přetáhnout příspevky?
Kteří nemají ani dostatek slušnosti, aby předem něco oznámili a nechají server prostě nedostupný.

Citovat příspěvek

Co se stalo s ucty?

Autor: hamon ♂

19:04:16 05.06.2012

Proc mi prihlaseni nebralo puvodni heslo? A ktereho inteligenta napadlo dat na programatorske forum hromadku smajliku, ale zadne moznosti formatovani kodu?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: