Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kdo je autorem výstavy obrazových fotografií „Očima Hanse Christiana Andersena“?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Tree edit distance

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Tree edit distance

Autor: TC ♂

14:09:18 12.07.2012

KKKamil napsal/a

Zdravim, potreboval bych poradit s algoritmem, ktery pocita vzdalenost mezi dvema stromy. Konkretne se jedna o algoritmus Zhang-ShaSha. Zakladni informace znam. Ale bohuzel vsechny informace o tomto algoritmu jsou v anglictine, coz mi dela problem.

Budu rad za kazdou radu.

V pripade, ze mas v umyslu se v budoucnu naucit anglicky, tak moje rada je: prehod poradi Tvych aktivit.

Pro zacatek zde ale je reseni:
http://fr.wikipedia.org/wiki/Distance_d%27%C3%A9dition_sur_les_arbres

Zdravim

TC

Citovat příspěvek

Re: Tree edit distance

Autor: cgwebvcyw ♂

18:20:33 08.07.2012

KKKamil napsal/a

Zdravim, potreboval bych poradit s algoritmem, ktery pocita vzdalenost mezi dvema stromy. Konkretne se jedna o algoritmus Zhang-ShaSha. Zakladni informace znam. Ale bohuzel vsechny informace o tomto algoritmu jsou v anglictine, coz mi dela problem.

Potreboval bych vysvetlit, jak tento algoritmus funguje. Vim ze se zacina listem nejvice vlevo. Resi se tam nejake Keyroots, coz jsou pry uzly co maji vlevo souseda. Ale zajima me, jak ten algorimus funguje. Jak zjistuje, ktera operace se ma provest atd. Nesetkal se s tim uz nekdo? Budu rad za kazdou radu.

na odkazu http://www.slideshare.net/hecfran/tree-distance-algorithm je i kod pro zhangshasha.
je to anglicky, ale jsou tam jen kratke vety co jdou prelozit pomoci google translator.

Citovat příspěvek

Tree edit distance

Autor: KKKamil ♂

22:04:31 05.07.2012

Potreboval bych vysvetlit, jak tento algoritmus funguje. Vim ze se zacina listem nejvice vlevo. Resi se tam nejake Keyroots, coz jsou pry uzly co maji vlevo souseda. Ale zajima me, jak ten algorimus funguje. Jak zjistuje, ktera operace se ma provest atd. Nesetkal se s tim uz nekdo? Budu rad za kazdou radu.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: