Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jaký jazyk zvolit

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jaký jazyk zvolit

Autor: aertgwertwet ♂

6:32:49 14.03.2013

Mika Patanen napsal/a

Zdravim,

chtel bych se zeptat a nechat si poradit. Chtel bych zacit programovat napr. fotbalovy turnaj, jako vstup by byl pocet muzstev, ktery by se mohl pohybovat od nejakych 50 az do max 96 tymu. Turnaj by mel byt rozclenen do skupin coz bych chtel aby se delo automaticky podle zadani poctu tymu, po odehrani skupin by postupovali prvni dva do pavouka. Potreboval bych k tomu nejake graficke prostredi pro zapis vysledku a sledovani turnaje. Nejaky vypis do souboru (napr. Excel nebo poznamkovy blok) ve kterem by sli tisknout krizove tabulky, strelci a vsechny vysledky, nebo jen vysledky jednotlivych skupin.

Splnuje moje pozadavky nejaky jazyk, neco sem programoval v C, zaklad Delphi, trosku Java.
Dekuji za jakoukoliv radu, jsem zacatecnik a necham si poradit.

programovaci jazyk a framework/knihovny si muzes vybrat sam.
jedine ti muzu rict jake mam ja preference. neco si sam vyber a poradne se to nauc a natrenuj :-)

1) negraficky program, tak to udelam v C
2) graficky program a abych to mel rychle, Java a Swing
3) graficky program a kdyz si s tim chci trochu vice polaborovat tak C++ a Qt

Citovat příspěvek

Jaký jazyk zvolit

Autor: Mika Patanen ♂

19:48:57 13.03.2013

Zdravim,

chtel bych se zeptat a nechat si poradit. Chtel bych zacit programovat napr. fotbalovy turnaj, jako vstup by byl pocet muzstev, ktery by se mohl pohybovat od nejakych 50 az do max 96 tymu. Turnaj by mel byt rozclenen do skupin coz bych chtel aby se delo automaticky podle zadani poctu tymu, po odehrani skupin by postupovali prvni dva do pavouka. Potreboval bych k tomu nejake graficke prostredi pro zapis vysledku a sledovani turnaje. Nejaky vypis do souboru (napr. Excel nebo poznamkovy blok) ve kterem by sli tisknout krizove tabulky, strelci a vsechny vysledky, nebo jen vysledky jednotlivych skupin.

Splnuje moje pozadavky nejaky jazyk, neco sem programoval v C, zaklad Delphi, trosku Java.
Dekuji za jakoukoliv radu, jsem zacatecnik a necham si poradit.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: