Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kde prodat .Net komponentu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Kde prodat .Net komponentu

Autor: PajusMX ♂

16:50:25 04.05.2013

Ahoj,

asi to sem přímo nepatří, budu se ptát jako úplný amatér, ale musím to zkusit, kolegové v práci si tímto nemají zkušenosti a já také jako řadový zaměstnanec také ne.
Mám udělanou komponentu *.dll v .NET pro WinForms i WPF, která je určena pro uživatele desktopových aplikací ale vývojář ji tam musí přidat jako referenci a spustit, napsat jeden řádek kódu pro celou app (mám to i jako WinService , která si detekuje sama aktuální spusštenou aplikaci, ale toto mě zatím moc nefunguje). Tak a otázka je, zda existuje nějaký (nevím jak to přesně nazvat) "market place"? pro prodej komponent v .NETu, něco jako je na mobilní aplikace? Musím mít asi prvně založený nějaký paypal? A asi bych měl mít nějaké stránky že? Chci to poskytnou jako free pro vývoj a pak pro nasazení komerčních aplikací za symbolickou cenu, cca 2-3 Eura či dolary, nebo tak něco, jde mě spíš o to, abych taky přispěl .Netu a a aplikacím něco mého nápadu (teda jestlii se to bude líbit), a kdyby to šlo tak něco přivydělat .
Prosím o radu, popř. můžu sem hodit odkaz na tu komponentu s návodem na vyzkoušení.

Hezký den,
Pajus.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: