SilverStream eXtend Composer byl oceněn World Class Product Award - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

SilverStream eXtend Composer byl oceněn World Class Product Award

8. května 2002, 00.00

Recenze časopisu Web Services Journal potvrdila výkonnost XML integračního serveru společnosti SilverStream

 

Praha – 7. května 2002 – Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) oznámila, že SilverStream eXtend Composer (eXtend Composer) získal cenu časopisu Web Services Journal - World Class Product Award, a znovu tak potvrdil svou výkonnost a produktivitu. eXtend Composer je enterprise XML integrační server, který připravuje široké pole podnikových systémů pro Web Services tak, aby je bylo možné využít v nových aplikacích jako jsou nejmodernější portály nebo obchodní burzy. eXtend Composer toto ocenění získal poté, co byla letos v březnovém čísle časopisu Web Services Journal zveřejněna rozsáhlá recenze tohoto serveru.

Brian Barbash, recenzent časopisu Web Services Journal uvedl: „Vývojový cyklus v Composeru je snadný proces, který je u všech aplikací stejný… eXtend Composer od SilverStreamu poskytuje vývojářům výkonné IDE, ve kterém vytváří na služby orientované aplikace. Díky eXtend Connect Family, Composer podnikům umožňuje využít investice do zděděných aplikací a dat, a poskytnout je důvěrným obchodním partnerům. Composer nabízí intuitivní, organizované pracovní prostředí pro vývoj Web Services.“ Celou recenzi najdete na: http://www.sys-con.com/webservices/article.cfm?id=187. Web Services Journal, který vydává společnosti SYS-CON Media, je měsíčník zaměřený na Web Services.

eXtend Composer umožňuje podnikům nabídnout své obchodní systémy jako webové služby a sestavit je do vyšších procesních celků, které se stanou základem pro kompletní integraci systémů a automatizaci procesů. Díky konektivitě na mainframy, AS/400, telnet aplikace, podnikové systémy, krabicové produkty jako SAP, webové stránky, EDI exchange a další systémy, nabízí rozsáhlé možnosti integrace ve snadno použitelném vizuálním prostředí. Podniky jsou tak schopné rychle vytvořit nové, výkonné aplikace založené na webových službách.

eXtend Composer, jehož architektura je kompletně založená na standardech, podporuje známé J2EE aplikační servery a zaručuje tak nevyšší úroveň rozšiřitelnosti a spolehlivosti. Kromě podpory předních enterprise technologií, včetně všech XML slovníků a J2EE technologií, eXtend Composer má také vestavěnou podporu nově vznikajících Web Services standardů jako je SOAP, WSDL, UDDI nebo WSFL.

O SilverStream eXtend

SilverStream eXtend je komplexní integrované prostředí, které zjednodušuje a  urychluje tvorbu a implementaci aplikací pro webové služby. Produktová sada SilverStream eXtend zahrnuje SilverStream eXtend Composer, který umožňuje tvorbu Web Services od začátku, nebo z již existujících backendových systémů nebo dat. SilverStream eXtend Director zpracovává webové služby a poskytuje informace odpovídajícím způsobem libovolnému systému a uživateli, a to na libovolném zařízení. SilverStream eXtend také běží na známých J2EE aplikačních serverech, včetně SilverStream eXtend Application Server, IBM WebSphere nebo BEA WebLogic. Další informace najdete na http://www.silverstream.com/extend.

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává první kompletní integrované prostředí pro zjednodušení a zrychlení vývoje sofistikovaných podnikových aplikací. Osvědčené technologie společnosti SilverStream, které jsou založeny na standardech Java, XML a Web Services, umožňují podnikům využít potenciál existujících systémů a rychle přenést aplikace na web. Produkty společnosti SilverStream využívá více než 1500 zákazníků z celého světa, včetně Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsun Electronics, Sears a US Cellular. Mezi celosvětové partnery společnosti SilverStream patří významní systémoví integrátoři, ISV, ASP a další společnosti jako např. Cap Gemini Ernst
& Young, Compaq, Diloitte & Touche, Hewlett Packard, IBM, Intel, Mercury Interactive, Microsoft, Oracle nebo Sun Microsystems. Více informací najdete na www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: