Borland představí vývojové studio pro Microsoft .NET - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland představí vývojové studio pro Microsoft .NET

16. dubna 2002, 00.00

NEW ORLEANS, Louisiana, USA (Microsoft Tech-Ed) – 10. 4. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že představí vývojové studio pro Microsoft . NET Framework na konferenci společnosti Microsoft Tech-Ed 2002. Předběžná verze Studia, které bude generovat aplikace pro .NET, bude k vidění na stánku Borlandu. Tam také mohou vývojáři vidět současné produkty společnosti Borland a jejich interoperabilitu s prostředím Microsoft .NET Framework pomocí webových služeb XML. Mezi takové produkty patří:

 

Borland Delphi – první prostředí pro rychlý vývoj aplikací pro Windows, podporující veškeré průmyslové standardy webových služeb.

 

Borland C++Builder – skutečné vizuální vývojové prostředí jazyka C++ pro rychlou tvorbu aplikací elektronického obchodování pomocí webových služeb.

 

Borland InterBase – vysoce výkonná relační databáze, slučující snadné použití, nízké provozní náklady a potřebnou sílu pro internetové, mobilní a vnořené databázové aplikace v podnicích všech velikostí.

 

"Společnosti hledají softwarová řešení, která nejen podporují jejich stávající investice do technologií, ale také jim umožní přijmout nové technologie - jako je prostředí .NET - při použití nástrojů preferovaných jejich vývojáři," řekl pan Rikki Kirzner, ředitel průzkumu vývoje a nasazení aplikací u IDC. "Rychlé přijetí platformy .NET bude urychleno podporou dodavatelů populárních a úspěšných produktů pro vývoj software, které nabídnou interoperabilitu s platformou Microsoft .NET."

 

Interoperabilita mezi Microsoft .NET a všemi dalšími hlavními platformami je a bude i nadále klíčovým rozdílem a výhodou pro zákazníky Borlandu. Více informací o podpoře platformy Microsoft .NET v produktech Borlandu naleznete na webu: http://www.borland.com/net/.

 

"Zákazníci hledající výhody platformy .NET pro webové služby a platformní nezávislost se stále obracejí na Borland jako nezávislého softwarového dodavatele, aby jim takové řešení pro platformu .NET dodal. Borland umožňuje svým zákazníkům převod aplikací a zkušeností z vývoje do prostředí .NET bez vážných problémů ze změny použité architektury," řekl Frank Slootman, viceprezident pro softwarová řešení u Borlandu. "Vždyť naším posláním je pomoci našim zákazníkům přenést se do budoucna bez toho, aby se vzdali své minulosti. Borland bude poskytovat produkty podporující prostředí .NET. To umožní vývojářům rychle a produktivně zúročit stávající zkušenosti a investice do IT a zároveň získat mnoho výhod platformy .NET."

 

O platformě Microsoft .NET
Microsoft .NET - platforma společnosti Microsoft založená na webových službách XML - zvýhodní jak softwarové společnosti, tak koncové uživatele. Pro společnosti představuje změnu způsobu vývoje aplikací a prodeje produktů. Informační technologie tak výrazně přispějí k úspěchu firem a umožní představit nové obchodní modely. Koncovým uživatelům poskytne .NET unikátně kvalitní přístup k podstatně integrovanější osobní informatické práci. Webové služby XML jsou navrženy pro výměnu dat pomocí XML a pomáhají aplikacím, službám a zařízením spolupracovat. Sdílení dat pomocí XML poskytuje webovým službám nezávislost jedné služby na druhé a současně jim dává možnost volně se vázat do skupin spolupracujících na určitém úkolu.

 

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: