Borland uvádí na trh první interaktivní kurz zaměřený na webové služby, využívající technologií založených na posledních průmyslových standardech pro webové služby - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland uvádí na trh první interaktivní kurz zaměřený na webové služby, využívající technologií založených na posledních průmyslových standardech pro webové služby

5. ledna 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA - 18. 12. 2001 - Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) uvedla na trh nový interaktivní kurz s názvem „RADical Web Services for e-Business“, první e-Learning řešení zaměřené na zákazníky, kteří chtějí rychle dosáhnout vysoké produktivity v oblasti webových služeb. Nový interaktivní kurz je nabízen formou multimediálního CD-ROM jako instruktážní program navržený tak, aby umožnil studentům rychle se naučit jak vyvíjet a implementovat webové služby za použití nástrojů společnosti Borland. Tato nabídka rozšiřuje e-Learning edici Borlandu věnovanou vývoji celopodnikových „enterprise“ řešení pomocí technologií dostupných na platformách Java™, Windows® a Linux®. 

IDC, jedna z předních analytických firem, předpokládá, že se trh s produkty e-Learning každý rok zdvojnásobí a v roce 2003 dosáhle 11,5 miliardy dolarů. Poslední studie Evans Data Corporation dokládá, že 70 procent dotázaných vývojářů věří, že webové služby představují budoucnost internetových aplikací. Tím se jen zvýrazňuje potřeba vzdělávání a učebních kurzů v této oblasti. Na rozdíl od produktů, které jsou založeny na textu či grafice, řešení společnosti Borland využívá bohatých a poutavých multimediálních animací a možnosti testovat znalosti uživatele po každé lekci přímo ve vývojovém prostředí.

„Webové služby naplňují příslib Internetu jako platformy pro rychlé a snadné propojení zákazníků, partnerů a dodavatelů“, říká Simon Thornhill, viceprezident a ředitel divize RAD řešení společnosti Borland. „Borland přišel jako první s řešením pro webové služby na platformách Windows a Linux a nyní se svým prvním interaktivním kurzem o implementaci webových služeb pokračuje v poskytování předních prostředků pro webové služby podnikům všech velikostí.“

Kurz "RADical Web Services for e-Business" napsal Alain "Lino" Tadros ze společnosti Kazoo Software a vytvořili ho ve spolupráci společnosti Borland a Referentia Systems, přední společnost v oblasti pokročilých e-Learning produktů. Kurzy jsou dobře pochopitelné, dovolují studentům výuku jejich vlastním tempem a obsahují řadu praktických příkladů, které ukazujíc jak snadno propojovat aplikace, obchodní procesy, zákazníky, partnery a dodavatele kdekoliv na světě. Kurz se dále zabývá tím, jak využít moderní technologie a protokoly založené na posledních průmyslových normách pro webové aplikace jako jsou standardy SOAP, XML, WSDL a UDDI.

Cenová politika a dostupnost

Řešení společnosti Borland v oblasti e-Learning jsou okamžitě dostupné ke koupi elektronickou cestou na adrese http://shop.borland.cz. Mimo tyto kurzy nabízí Borland kurzy, konzultace a nejbližší době i certifikace vývojářů, aby byla zajištěna úspěšnost investic zákazníka do Borlandem podporovaných technologií. 

Webové služby

Webové služby lze chápat jako obchodní procesy, které mohou být nalezeny a provozovány přes Internet za použití standardních technologií. Díky použití webových služeb mohou společnosti pomocí standardního formátu XML a standardních protokolů Internetu snadno propojovat své aplikace s libovolným klientem, např. aplikací na pracovní stanici, webovým prohlížečem, mobilním zařízením či PDA. Obdobně webové služby snadno propojují aplikace provozované na zcela různých hardwarových platformách jako jsou mainframe, aplikační servery a webové servery. Webové služby také podporují propojování mezi různými operačními systémy jako jsou Windows, Java™, Linux a Unix®. Webové služby umožňují vývojářům vytvářet aplikace typu e-business, které se mohou propojit s libovolným zákazníkem, dodavatelem a partnerem kdekoliv na světě bez ohledu na zvolenou implementační platformu či programovací jazyk. Více informací o tom, jak Borland podporuje webové služby, naleznete na webových stránkách společnosti na adrese http://www.borland.com/webservices.

O společnosti Referentia Systems Incorporated

Referentia Systems Incorporated (www.referentia.com) je předním dodavatelem pokročilých řešení typu e-Learning. Referentia se zaměřuje zejména na osvědčená výkonná řešení a kvalitní zážitky zákazníků díky bohatému interaktivnímu multimediálnímu obsahu nabízených školicích produktů. Referentia nabízí komerční školicí produkty koncovým uživatelům, ale poskytuje i služby vývoje specializovaných školicích kurzů na zakázku softwarových dodavatelů, korporací a vládních agentur. Technologie společnosti Referentia je využívána velkými organizacemi jako je Autodesk, Inc., Borland, Seagate Software, GoldMine Software Corp. a Defense Advance Research Project Agency (DARPA). Produkty a technologie společnosti Referentia získaly mnohá ocenění a osvědčily se i v komerční praxi, kde mají v současnosti celosvětově více než milión uživatelů.

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky. 


Borland s.r.o.
Francouzská 30, 120 00 Praha 2
tel.: +420 2 2598 7050, fax: +420 2 2598 7060
e-mail:
http://www.borland.cz
http://shop.borland.cz

Borland Slovakia s.r.o.
Trnavská cesta 80, 821 02 Bratislava
tel.: +421 2 4445 5444, fax: +421 2 4445 5444
e-mail:

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: