Borland uvolňuje JBuilder6 personal.Bezplatný download přispívá k přijímání platformy jazyka Java - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland uvolňuje JBuilder6 personal.Bezplatný download přispívá k přijímání platformy jazyka Java

18. ledna 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 17. 1. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila dostupnost produktu Borland JBuilder 6 Personal, vedoucího prostředí jazyka Java pro výuku programování a vizuální vývoj javovských aplikací pro osobní, nekomerční použití na platformách Windows, Linux, Solaris a Mac OS. Tento produkt je možné zdarma stáhnout z webové stránky společnosti Borland: http://www.borland.com/jbuilder/personal/. Dále je možné si z webu stáhnout třicetidenní ověřovací verzi produktu JBuilder 6 Enterprise.

JBuilder 6 Personal usnadňuje výuku programování v Javě pomocí integrovaného editoru, ladicího nástroje, kompilátoru, vizuálních návrhářů, „šamanů“, vzorových aplikací, návodu a podpory javovských standardů. JBuilder Personal obsahuje vývojovou licenci pro nekomerční účely a umožňuje jednoduchý přechod na produkty umožňující komerční vývoj a šíření aplikací JBuilder Professional nebo JBuilder Enterprise.

Cena a dostupnost
JBuilder 6 Personal je dostupný jako bezplatný download na webových stránkách společnosti Borland: http://www.borland.com/jbuilder/personal/. Produkt si také můžete zakoupit na CD v balení s tištěnou dokumentací a dalšími programy. JBuilder 6 Personal na CD si můžete zakoupit přímo v internetovém obchodě: http://shop.borland.cz. Třicetidenní denní ověřovací verzi produktu JBuilder 6 Enterprise si můžete zdarma stáhnout na: http://www.borland.com/jbuilder/offers/.

O produktu Borland JBuilder
JBuilder je přední více-platformní prostředí pro tvorbu distribuovaných aplikací typu „enterprise“ v jazyce Java. JBuilder 6 Enterprise poskytne snadný vývoj EJB 2.0 díky dvoucestným vizuálním návrhářům a umožní jejich rychlé nasazení na přední aplikační servery na bázi J2EE včetně BEA WebLogic, IBM WebSphere, iPlanet, a integrovaného aplikačního serveru Borland Enterprise Server. Zvyšte produktivitu vývojáře s vizualizací kódu pomocí UML, sady funkcí refactoring - plnohodnotného začlenění existujícího zdrojového kódu do projektu, dále pomocí testovacích celků a dokumentačních nástrojů. Vytvořte a nasaďte aplikace na systémech Windows, Linux, Solaris, a Mac OS. JBuilder je dostupný ve třech baleních: Enterprise, Professional a Personal. Popis produktu naleznete na webu: http://www.borland.cz/pr_jbuilder.html.

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

Borland s.r.o.
Francouzská 30, 120 00 Praha 2
tel.: +420 2 2598 7050, fax: +420 2 2598 7060
e-mail:
http://www.borland.cz
http://shop.borland.cz

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: