Midas server s podporou XML - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Midas server s podporou XML

25. dubna 2000, 00.00 | Inprise/Borland zjednodušuje výměnu dat pro business-to-business pomocí Midas serveru s podporou XML

SCOTTS VALLEY, Kalifornie – 21. dubna 2000 – Firma Inprise/Borland oznámila okamžitou dostupnost produktu Borland MIDAS 3, middlewarové technologie a komponent pro rychlý vývoj internetových aplikací v Delphi a C++ Builderu. MIDAS 3 podstatně zvyšuje škálovatelnost a pružnost velmi rozsáhlých internetových aplikací podporou XML a dynamického HTML. Firma Inprise/Borland také oznámila zvýhodněné licenční podmínky pro MIDAS, které dají malým a středním podnikům stejnou výhodu jako velkým společnostem při rozšiřování jejich podnikání na Internet.

"MIDAS 3 otevírá dveře velkým i malým společnostem; jeho využitím mohou rychle přenést své podnikání na Internet" řekl Dale Fuller, dočasný prezident a výkonný ředitel Inprise/Borland. "Podporou XML technologie MIDAS výrazně zjednodušuje distribuci a výměnu dat. Takové zrychlení je klíčem k úspěchu elektronického obchodování typu business-to-business."

Pomocí produktu MIDAS 3 mohou vývojáři rychle vytvářet a šířit aplikace, které zpřístupní nezbytné podnikové informace kdykoliv a kdekoliv to bude uživatel potřebovat. Od implementace elektronického obchodování až po systémy řízení zákaznických vztahů budou uživatelé těžit z mnoha předností produktu MIDAS 3, mezi které patří lepší řízení síťového provozu, vylepšený výkon pro mobilní prostředí a zvýšená škálovatelnost. Konečný výsledek je pružné a škálovatelné řešení pro rychlý vývoj a šíření aplikací elektronického obchodu.

"Podniky jakékoliv velikosti mohou rychle vyvíjet a šířit aplikace pro internetové uzly typu business-to-business a extranety pomocí stabilní, spolehlivé a pružné architektury MIDAS" řekl Jack Johnson, prezident Cyberworlds Inc., konzultační firmy specializující se na pomoc malým a středním podnikům ve využívání informačních technologií pro zlepšení jejich podnikání. "Inprise/Borland přiblížila internetové aplikace podnikové třídy malým a středním podnikům."

O společnosti Inprise/Borland Corporation
Inprise/Borland je předním dodavatelem infrastruktury pro připojení k Internetu, vývojových nástrojů a služeb pro všechny hlavní platformy, zahrnující Linux, Solaris a Windows. Společnost v únoru schválila sloučení se společností Corel Corporation. Sloučení, které ještě podléhá schválení akcionářů obou společností a regulačního orgánu, by mělo být dokončeno v létě tohoto roku. Společnost byla založena v roce 1983, její sídlo je v Silicon Valley, Kalifornie, USA a má pobočky po celém světě. Více informací o společnosti naleznete na webových stránkách: www.borland.com.

http://www.inprise.cz
Inprise/Borland
Malé náměstí 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 2 2161 2262, fax: +420 2 2161 2811
e-mail:

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: