Společnosti Sun, Microsoft a Intel představí své technologické vize jako hlavní body na výroční konferenci společnosti Borland - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnosti Sun, Microsoft a Intel představí své technologické vize jako hlavní body na výroční konferenci společnosti Borland

22. dubna 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 10. 4. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes zveřejnila úvodní řečníky své výroční konference BorCon 2002, pořádané letos ve městě Anaheim, Kalifornie, USA ve dnech 18. - 22. května. Úvodními řečníky letošní konference jsou Anders Hejlsberg, významný inženýr společnosti Microsoft, James Gosling, viceprezident a spolumajitel společnosti Sun Microsystems a Chris S. Thomas, ředitel strategie pro elektronické podnikání společnosti Intel Corporation.

Anders Hejlsberg uvede první přednášku v pondělí 20. května. Hejlsberg je známý jako hlavní tvůrce programovacího jazyka C# a klíčová osoba ve vývoji prostředí .NET Framework.  Dříve než nastoupil k Microsoftu, pracoval Hejlsberg jako hlavní inženýr u Borlandu. Je autorem Turbo Pascalu a stal se hlavním tvůrcem produktové řady Delphi.

James Gosling uvede svou přednášku v úterý 21. května. Gosling vytvořil jedinečný design programovacího jazyka Java a implementoval javovský kompilátor a virtuální stroj.

Chris S. Thomas uvede svou přednášku na závěr konference ve středu 22. května. Thomas je považován za jednoho z vizionářů společnosti Intel, předurčujících budoucí směry ve výpočetním průmyslu.

Letošní konference BorCon bude hledat možnosti digitálního světa budoucnosti a zaměří se na zdokonalení způsobů vývoje software. Součástí konference budou podrobné sekce zaměřené na současné technologie, které pomáhají vývojářské komunitě zvyšovat produktivitu a dodávat ucelenější, vysoce výkonné aplikace mnohem dříve a při nižších celkových nákladech na vlastnictví.

"Naším nezměrným odhodláním poskytovat vývojářské komunitě svobodnou volbu při vývoji, nasazení a integraci aplikací jsme získali jednu z největších nezávislých komunit vývojářů v oblasti vývoje pro platformy Windows, Java,vývoje webových služeb, bezdrátové komunikace a vávoje pro Linux", řekl David Intersimone, viceprezident pro vztahy s vývojáři u Borlandu. "Borland představí na konferenci zajímavou řadu úvodních řečníků z předních technologických společností a naváže tak na tradici poskytovat naší vývojářské komunitě v současnosti nejpokročilejší informace týkající se otevřených systémů a víceplatformních technologií."

Vedle hlavních přednášek nabídne BorCon 2002 sekce a přednášky zaměřené na ucelená řešení, management, správu, platformy a produkty. Součástí konference budou také testovací centra napojená na Internet pro testování nejnovějších produktů. V takto bohatém programu a ve společnosti předních firem jako partnerů jako jsou Microsoft, Sun Microsystems, Nokia, Intel, Extended Systems a JavaPro Magazine, nabídne BorCon vývojářské komunitě významné a cenově dostupné prostředí, které jí umožní rozšířit své znalosti, zdokonalit své schopnosti a dopomůže formovat její podnikání. Sponzorem první sekce o Javě je časopis JavaPro.

Podrobný přehled všech sekcí, témat a akcí pořádaných v rámci konference BorCon naleznete na webu: http://www.borland.com/conf2002/overview.html.

Registrace
Veškeré informace o konferenci naleznete na webu:
http://www.borland.com/conf2002/. Registraci na konferenci můžete provést také na webu: https://www3.cplan.com/borland2002_reg/enter_email.htm.

Akreditovaní novináři a analytici se mohou registrovat u paní Tiny Tringali na emailu: spam_email('.com', '@', 'borland', 'ttringali');. Registrace novinářů a analytiků jsou závazné.

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: