Systinet podporuje Sun ONE - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Systinet podporuje Sun ONE

30. října 2001, 00.00 | Kompletní softwarová infrastruktura pro tvorbu a používání webových služeb

Cambridge, MA – 24. října 2001 – Společnost Systinet (www.systinet.com), poskytovatel softwarové infrastruktury pro Web Services (webové služby), oznámila, že podporuje vizi a architekturu softwarové platformy Sun ONE. Systinet se tak připojil k dalším významným společnostem, které vycházejí vstříc poptávce po podnikových řešeních poskytujících služby na vyžádání (services on demand).

WASP, Web Services platforma společnosti Systinet, je kompletní, na standardech založené řešení, plně integrované s platformou Sun ONE. Je určeno pro podniky, kterým umožňuje prakticky okamžitě vytvořit a využívat webové služby.

Roman Staněk, zakladatel a CEO společnosti Systinet, uvedl: „Webové služby usnadňují tvorbu, vyhledávání a integraci softwaru. Podniky se nyní mohou rychle přizpůsobit změnám obchodních požadavků, protože díky webovým službám mají nové, mnohem větší možnosti, jak využívat svoji IT infrastrukturu. A Systinet nabízí infrastrukturu, díky které se webové služby stávají realitou. To, že podporujeme Sun ONE nás velmi těší."

„Sun vždycky spolupracoval se společnostmi jako je Systinet. Společnostmi, které si zvolili technologie Sun ONE k rozvoji vlastních řešení," řekla Marge Breya, Vice President of Marketing for Sun ONE, Sun Microsystems.

O platformě Sun ONE

Sun ONE, portfolio oceňovaných softwarových produktů, je platforma pro vývoj a poskytování služeb na vyžádání (services on demand). Díky své otevřené, integrovatelné architektuře rozšiřuje současné podnikové systémy a podnikům pomáhá snížit náklady a zvýšit návratnost investic. Sun ONE představuje významný krok společnosti Sun na cestě k poskytování otevřené kompletní architektury postavené na systémech a vývojových prostředích této společnosti. Další informace jsou k dispozici na www.sun.com/sunone.

O společnosti Systinet Corp.

Systinet se zabývá tvorbou a prodejem softwarové infrastruktury pro Web Services (webové služby). Produkty společnosti Systinet, založené na standardech jako XML, SOAP, WSDL nebo UDDI, usnadňují vývoj a integraci aplikací prostřednictvím Internetu. Pracují nezávisle na tom, jestli se nacházejí v podniku nebo mimo něj a na různých aplikačních platformách včetně Borland JBuilder, BEA WebLogic, Sun iPLanet, EJB/J2EE, CORBA a Microsoft .NET. Systinet, který byl založen v roce 2000, je soukromá společnost se sídlem v Cambridge, Massachusetts.

Poznámka: Systinet je ochranná značka společnosti Systinet Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: