Systinet prosazuje interoperabilitu standardů pro Web Services - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Systinet prosazuje interoperabilitu standardů pro Web Services

15. května 2002, 00.00

PRAHA – 14. května 2002 – Společnost Systinet, poskytovatel softwarové infrastruktury pro Web Services (webové služby), oznámila, že se stala členem prestižní organizace WS-I (Web Services Interoperability Organization). Systinet se tak připojil k zakladatelům WS-I, společnostem IBM, Microsoft Corp., BEA Systems Inc., Intel Corp., Hewlett-Packard a SAP, aby pomohl prosazovat interoperabilitu webových služeb nasazených na různých platformách, implementovaných v heterogenních technologiích  a vyvinutých v rozdílných programovacích jazycích.

 

„Jsme potěšeni, že jsme se stali členy tak uznávané organizace v oblasti Web Services,“ řekla Anne Thomas-Manes, CTO společnosti Systinet. „Vývojáři hodnotí interoperabilitu našich Web Services produktů velmi vysoko.“

Systinet buduje své produkty na otevřených standardech, které pokládá za základ úspěchu Web Services. WASP platforma Systinetu vykazuje výjimečnou interoperabilitu; na posledním Web Services Interoperability Foru, které se konalo v únoru 2002, Systinet WASP Server výborně uspěl ve všech zkouškách interoperability. Produkty Systinetu pracují nezávisle na tom, jestli se nacházejí v podniku nebo mimo něj a jsou plně kompatibilní s různými aplikačními platformami, například s Microsoft .NET , BEA WebLogic, IBM WebSphere a Sun ONE. Platforma WASP je úspěšně používána v celé řadě různých IT prostředí, kde bezproblémově spolupracuje s mnoha dalšími webovými službami. Využívá ji více než 11 000 registrovaných uživatelů a je nasazena ve stovkách případů, včetně aplikací ve firmách jako JP Morgan Case, Ericsson nebo Deutsche Telekom (T-Motion).

„Díky Web Services by mělo být možné integrovat aplikace na podnikové i mezi-podnikové úrovni daleko snadněji než dříve.“ uvedla Susan Aldrich, Senior Vice President společnosti Patricia Seybold Group. „Systinet nabízí Web Services technologie a produkty, které lze snadno integrovat do stávající podnikové architektury. Strategií Systinetu je přitáhnout vývojáře na zdarma poskytovanou technologii a budovat aktivní komunitu v oblasti webových služeb.“
[Z materiálu „Systinet Web-Services Deployment: WASP 3.0 Advanced Server for Java“, duben 2002.]

WS-I (www.ws-i.org.) je organizace zaměřující se na podporu interoperability a standardů Web Services. Skupina připravuje doporučení pro úspěšnou implementaci Web Services, chystá sadu nástrojů na testování a implementaci Web Services a připravuje podrobný materiál, který poskytne souhrnný přehled o Web Services.

 

O Systinet Corporation

Systinet Corporation je poskytovatel softwarových platforem pro tvorbu webových sužeb (Web Services). Architekturu WASP (Web Applications and Services Platform), která zahrnuje WASP Developer, WASP Server a WASP UDDI, používá více než 10 000 vývojářů z celého světa. WASP je kompletní a flexibilní platforma, která umožňuje IT architektům a vývojářům vytvářet interoperabilní a kompatibilní webové služby. Systinet je aktivním členem Java Community Process, W3C Consortium, UDDI Advisory Group a Oasis Group.  Společnost Systinet, která byl založena v roce 2000, je soukromá společnost se sídlem v Cambridge, Massachusetts a pobočkami v Londýně, Palo Alto a v Praze.

Další informace najdete na adrese http://www.systinet.com.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: