UNICORN Distribution uvádí na trh Rational Suite 2002 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

UNICORN Distribution uvádí na trh Rational Suite 2002

28. listopadu 2001, 00.00

Společnost UNICORN Distribution, dodavatel softwarových nástrojů, softwarových komponent, informačních technologií a tuzemský partner Rational Software, oznamuje uvedení nové verze produktů Rational Suite 2002. Nejvýznamnější novinkou je nový produkt Rational ProjectConsole, rozšíření přístupu k Rational Developer Network a vylepšení nástroje Rational ClearCase.

Rational Suite 2002 je v pořadí sedmým zdokonalením Rational Suite v posledních třech letech. Jak řekl Ivo Milota, ředitel společnosti Unicorn Distribution, dnešní softwarové vývojové týmy potřebují nástroje, které je osvobozují od neproduktivních a chaotických činností při práci. Nová rozšíření a vylepšení v Rational Suite 2002 pomáhají vývojářům tvořit vysoce funkční a spolehlivý software. To má zásadní vliv na jejich obchodní úspěch.

Na poslední konferenci distributorů společnosti Rational Software, konané na konci října v Praze byla společnost Unicorn oceněna mezi nejlepšími evropskými distributory. To znamená, že na našem trhu jsme dokázali implementovat více řešení, resp. větší počet licencí, než naši kolegové například z Ruska, Polska a dalších zemí, hodnotí tento úspěch předseda představenstva a generální ředitel společnosti Unicorn, pan Vladimír Kovář. Pokud se podíváme na realizovaný obrat společnosti Unicorn v poměru k počtu obyvatel, musíme být s vývojem v posledním roce více než spokojeni. Dokázali jsme udržet stávající trend a rozšířili jsme základnu uživatelů nástrojů a metodiky Rational na našem trhu.

Rational ProejctConsole je nový Web nástroj pomáhající softwarovým vývojovým týmům šetřit čas, vylepšit kvalitu a úspěch jejich práce. Tento produkt řeší spolupráci členů týmu a jejich vedoucích při společném řízení projektu. Je schopen sledovat a měřit postup projektu a dynamicky generovat tyto údaje na Web stránkách. Tyto vlastnosti pomáhají uživatelům Rational Suite průběžně poměřovat projekt a kvalitu vyvíjeného software.

O UNICORN Distribution spol. s r.o.

UNICORN Distribution je společnost zabývající se dodávkami softwarových nástrojů, softwarových komponent a informačních technologií. Zaměřuje se zejména na nástroje pro týmový vývoj softwaru a technologie pro provoz informačních systémů zahrnující databáze, aplikační, transakční a web servery, administrátorské nástroje, antivirová řešení a hardware nezbytný pro jejich provoz.

Skupina společností UNICORN, se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v následujících oblastech: vývoj a integrace informačních systémů, standardní řešení, strategické konzultace IS/IT, školení a podpora vývojových týmů, distribuce technologií, Internet a multimedia, provoz a servis informačních systémů a sítě a komunikace.

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti UNICORN Distribution jsou k dispozici na adrese http://www.unicorn.cz/press.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: