Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Úloha SQL PLus Oracle

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Úloha SQL PLus Oracle

Autor: BenderTheOffender

17:03:49 25.11.2011

Doporucuji si nainstalovat Oracle XE co je plnohodnotna databaze legalne zadarmo. K dispozici je v 10g a 11.1 a 11.2 variantach. Zabere to podstatne mene mista na disku nez plny Oracle.

Doporucuji pouzit Oracle SQL developer legalne za darmo. Kde si ty tabulky naklikas a mozes i naplnit daty + vygenerovat selekty a to se da spustit bez problemu i sqlplus.

Jinak doporucuji se naucit zaklady SQL,Jako spravny IT expert, by sis mel byt schopen dohledat vsechno na internetu. Ohledne SQL sou toho tuny jak domaci tak i zahranicni literatury. Kdyz to samostudiem nezvladnes doporucuji vazne uvazovat o zmene skoly/profese. V profesionalnim zivote se potkas z vetsimi problemy jako je nastudovat zaklady SQL

Citovat příspěvek

Autor: vlnk

16:18:40 25.11.2011

87 je rok narození? PL/SQL a příkaz COLUMN?

Citovat příspěvek

Re: Uloha SQL PLus Oracle

Autor: kocman

13:29:42 25.11.2011

> instalací Oracle 10g jsem mi vymazal skoro celý disk, nepochopitelné! (a to opravuju PC 10 let)

No tak pokud se někomu povede něco takovéhohle, tak to chce už opravdu
velký um... a jestli je ta požadovaná úloha nějaký úkol v rámci studia
na VŠ v nějakém IT oboru, tak bych jako daňový poplatník požádal aby
takový člověk neutrácel mé peníze za jeho školné, když mu to stejně
nic nedá.

--
Jiří Kocman
http://www.jirikocman.cz

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Maaartin

12:02:15 25.11.2011

Taxi to udelej sam, ber to jako prima melouch za 5 litru. Tady ti kazdy rad poradi, akorat hotovy reseni se tu nedelaji. Uloha mi zni trivialne a divne. Instalace Oraclu mi kdysi taky dala zabrat, ale ne az takhle.

Citovat příspěvek

Autor: Dave87

11:40:15 25.11.2011

Škoda no, dal bych za to tak 5000Kč maximalně. 4 roky jsem dělal všechny úlohy poctivě sám, ale teď mi už došla trpělivost. Předmět učí vykopávka, která má 65 let, nic prakticky neumí ani nás to naučit, a instalací Oracle 10g jsem mi vymazal skoro celý disk, nepochopitelné! (a to opravuju PC 10 let) kdyby si chtěl někdo přivydělat, tak napište...

Citovat příspěvek

Autor: grafnev

9:26:20 25.11.2011

No na navrh databaze je potreba Analytik, nebo konzultan ... ceny u firem typu Adastra apod. (nezabyvam se kvalitou) se pohybuji kolem 20 000 kc/md, programator, ktery to realizuje pak kolem 14 000 kc/md ... no typuju, ze by vam to za 100 000 kc udelal nekdo ...

Citovat příspěvek

Autor: Mi.Chal

23:05:21 24.11.2011

Dave87 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jsem za to ochoten zaplatit přiměřenou cenu, nemám
> to čas dělat a potřebuji to. Pokud je zde nějaký
> odborník na SQl, tak se určitě domluvíme..

V Plzni se kdysi dal koupit rovnou titul a nemusel si ztracet cas jednotlivymi zapocty/zkouskami. Ale nevim, jestli tato akcni nabidka jeste plati nebo uz vyprodali zasoby. Zkus se poptat na dekanatu.

Citovat příspěvek

Úloha SQL PLus Oracle

Autor: Dave87

22:14:34 24.11.2011

Dobrý den,

potřebuji v SQL Plus, Oracle DB, vyřešit následující:

Vytvořit minimálně 4 relační tabulky a naplnit daty. Realizovat 10 výstupních sestav s využitím příkazů Select, Column, Ttitle.

Jsem za to ochoten zaplatit přiměřenou cenu, nemám to čas dělat a potřebuji to. Pokud je zde nějaký odborník na SQl, tak se určitě domluvíme..

Děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: