Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Java ME: Výjimka Bad version information

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Java ME: Výjimka Bad version information

Autor: JHl.

14:18:39 11.04.2011

Problém je vyřešen - ona Java rozlišuje verzi nejen target, ale i source. Když se sníží source na 1.3, tak začne fungovat přepínač i target 1.3 a telefon poté aplikaci vezme.

Citovat příspěvek

Autor: judovana

11:37:17 11.04.2011

POsli celou stack trace - muze to byt ze ve vysledku nahravas neco uplne inyho, (napr textak!!! - zazil jsme), nebo orpavdu blbe kompijues.. 1.4.2?, nezapomen ze spousta knihoven enni dostupna, muze to byt i divne zajarovany (neco jako prebalit necim jinym zkusit), A fakt nechces zkusit instalaci pomoci jad?

V cem pracujes? NB?

Citovat příspěvek

11:11:16 11.04.2011

Tak Builder bohuzel neumi uploadovat .zip soubor, proto jsem ho zkonvertoval do base64 textoveho souboru. Jeho dekodovanim vznikne .zip se zdrojakem, prelozenou tridou i s vyslednym JARem...

Citovat příspěvek

Java ME: Výjimka Bad version information

11:06:05 11.04.2011

Můžete mi prosím poradit, co znamená výjimka java/lang/ClassFormatError: Bad version information?

Tuto výjimku mi telefon hází bez ohledu na použitou verzi MIDP a CLDC a bez ohledu na target (1.5/1.6).

Přeložené examply, co byly součástí SDK, v telefonu fungují naprosto bez problémů (CLDC 1.1 a MIDP 2.0).

Pokusím se program přiložit k tomuto příspěvku, kdo naleznete jekoukoliv chybu, ať už ve zdrojáku (je to HelloWorld example odněkud z netu), v parametru překladače, v cestách JAR souboru nebo v souboru MANIFEST.MF, napiště prosím, co je špatně, a jak to mám opravit.

PS: chyba určitě NENÍ v chybějícím JAD souboru, můj telefon bere aplikace i bez něj.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: