Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Přenos dat mezi 2 PC

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Přenos dat mezi 2 PC

Autor: Honza77

4:42:37 23.09.2009

Integrovanými wifi kartami se nespojí? Případně nějakými PC-Card kartami s externimi antenkami. Router budes muset nejak napajet a to ve volne prirode je problem, i kdyz resitelny nejakym akumulatorem. Jinak take muzes pouzit pripojeni na net pres mobil/CDMA/... podle dostupnosti signalu. Tedy pripojit oba pocitace. Tam ale musis pocitat s vetsi latenci.

Citovat příspěvek

Autor: Fano99

21:05:42 16.09.2009

Neumím vytvořit síť na 2 PC (windows XP) pomocí seriové linky. Jednoduše komunikovat přes com port sice umím, ale nebudu kvuli tomu vymejšlet komunikační protokol. Někdy možná přidám další počítače a takovej protokol bych vážně nevymyslel. A vzdálenost 300 metrů na seriový přenos mi přijde velká. Potřebuju univerzálnější a luxusnější řešení. Ale stejně dík...

Citovat příspěvek

Autor: Maty

12:22:24 16.09.2009

dle mých zkušností to zvládne i seriová linka,byť přenosová rychlost je drastická

Citovat příspěvek

Přenos dat mezi 2 PC

Autor: Fano99

11:34:17 16.09.2009

Zdravím

mám dva programy a dva notebooky asi tak 300 metrů od sebe ve volné přírodě, ale nevidí na sebe. Je to start a cíl távodu. Potřebuju aby si mezi sebou předávali informace. Napadlo mě - koupit bezdrátový router, vytvořit síť mezi notebooky a pak vytvořit komunikaci pomocí prvku Winsock. Myslíte, že je to spolehlivý a nejjednoduší řešení?? Dík...

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: