Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Přehrávač na webu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Přehrávač na webu

Autor: AnonymousUser

19:46:13 04.04.2010

Jendoduše prohlížeči při načítání mu v HTTP hlavičkách sdělit a bohatě prohlížeč podporovat v cachování, stejně tak jako všechny cache na cestě.

Miloslav Ponkrác
[url]http://ponkrac.net/complex-web-server[/url]
[url]http://ponkrac.net/pisma/[/url]

Citovat příspěvek

Autor: Jadro007

17:05:02 04.04.2010

Tak to bude nejlepší asi ten iFrame...

Citovat příspěvek

Autor: jeezaa

12:16:47 31.03.2010

Vyber prehravace uz je druhotna zalezitost, jde mi predevsim o koncepci stranky, ktera zabrani tomu, aby se prehravac na webu znovu nacetl s novou strankou (treba pri prekliknuti v menu na jinou sekci) - tj. skladba se prerusi a spusti se znovu.

Citovat příspěvek

Autor: peta

11:38:09 31.03.2010

Nechapu na jakem zdroji chces toho docilit? Odkaz na stranku. Ukazka vzhledu, popis funkce.

Hudbu lze celkem spolehlive prehravat pres OBJECT, idealne typu flash (program na pc), pripadne typu mediaplayer (program na pc), mozna java (program na pc). Cili flash je jediny pouzitelny.

Reseni 2 a 3 nechapu. Tak ci tak musis pustit hudbu pres prehravac. Jestli je to ram, cela stranka nebo vyskakovaci okno je fuk. Otazka je, v cem se to bude poustet? Na mobilu je JS dost omezeny.

Celkem spolehlive reseni je udelat odkaz a nechat prohlizec, at si spusti vlastni asociaci na stazeny soubor. Mozna se ti nelibi vyskakovaci okna a potvrzovani ve ff, ale jede to, kdyz mas system spravne nastaveny. zadny JS, zadny Flash, normalni link

Tez je mozne do Objectu zadat data ve formatu base64, kdy neni treba dalsi soubor. Ale nemam vyzkousene, jak se k tomu stavi jine prohlizece nez FF. Vim, ze byl dost problem zastavit hudbu treba v opere. Spoustu lidi totiz otravuje, kdyz na strance samocinne spusti hudba bez moznosti ji zastavit.

Citovat příspěvek

Přehrávač na webu

Autor: jeezaa

17:03:13 20.03.2010

Ahoj,
zajímám se teďka o možnost umístění flash přehrávače hudby na nějaký web a rozebírám jednotlivé možnosti, jak nespouštět přehrávač pokaždé, když někdo klikne na nějaký interní odkaz.

1. Z pohledu SEO jsem zavrhl řešení pomocí flashe/ajaxu, v které by byl realizovaný celý web...

2. Rámy a iframe mi taky nepřijde jako nejvhodnější řešení, nevím jak na tom indexovací roboti jsou v současnosti, ale na stránku bez framů to určitě nemá.

3. S vyskakovacím oknem je problém v tom, že je defaultně v některých prohlížečích zakázaný, proto se mi taky tenzdá jako nejlepší řešení.

Mohli byste mi poradit, jak byste to řešili vy? Popřípadě jestli znáte ještě nějakou možnost... Budu rád za každý dobrý nápad.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: