Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Toad editor upon startup

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Toad editor upon startup

Autor: Martinigue ♂

8:11:43 29.06.2012

Já jsem se asi blbě vyjádřil, když jsem dostal blbou odpověď :-D...tak doplním: mě nejde o ztracený kód ani okrajově, mě jde o to, jak lze "napojit" okno editoru na connection, která byla otevřená až následně po něm. . (když otevřu Toad, v něm editor, pak teprve provedu login kamsi a pak otevřeu dakší okno editoru, tak přihlášené k db bude pouze to druhé okno, to první ne. A o to mi jde ...)

ERQER12DT napsal/a

Martinigue napsal/a

Zdravím vše;

provedu-li restart Toada, např. po zamrznutí, přičemž jsem měl otevřená řekněme tři okna editoru každé s nějakým kódem, tato si po naběhnutí nechám znovu otevřít, přihlásím se k db. V tuto chvíli mám connection ale editory jsou stále ve stavu "not connected", automaticky jsou připojeny pouze editory otevírané až po přihlášení k db. Můj dotaz zní - jak napojím nepřipojená okna editoru ke connection? (Toad 10.6)

M.

ty bejku, u toady vzdycky zabiju vsecky nesouvisejici okna a znova si je nahodim po krashi.
toad je dobry, ale obcas krachne kdyz nepotrebuju, a pak radeji zacinam z cisteho.
ukladej si vyprodukovane sql sekvence!!!! to doporucuju!

Citovat příspěvek

Re: Toad editor upon startup

Autor: ERQER12DT ♂

19:14:54 28.06.2012

Martinigue napsal/a

Zdravím vše;

provedu-li restart Toada, např. po zamrznutí, přičemž jsem měl otevřená řekněme tři okna editoru každé s nějakým kódem, tato si po naběhnutí nechám znovu otevřít, přihlásím se k db. V tuto chvíli mám connection ale editory jsou stále ve stavu "not connected", automaticky jsou připojeny pouze editory otevírané až po přihlášení k db. Můj dotaz zní - jak napojím nepřipojená okna editoru ke connection? (Toad 10.6)

M.

ty bejku, u toady vzdycky zabiju vsecky nesouvisejici okna a znova si je nahodim po krashi.
toad je dobry, ale obcas krachne kdyz nepotrebuju, a pak radeji zacinam z cisteho.
ukladej si vyprodukovane sql sekvence!!!! to doporucuju!

Citovat příspěvek

Toad editor upon startup

Autor: Martinigue ♂

15:35:59 26.06.2012

Zdravím vše;

M.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: