Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Přesun části projektu do samostatného -> static-library

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Přesun části projektu do samostatného -> static-library

Autor: Aros ♂

18:22:50 13.09.2012

JerryM napsal/a

mám MSVS2008sp1, pokud vim tak přesun celého solution pokud např. máš všechny soubory co se solution týkají v jednom a dresáři a v subadresářích v něm neni problém ..

No já mám 2010, ale na tom určitě nesejde. Ale jak není problém... Já když tam mám v Solution Explorer nějaké ty filtry a teď to přetáhnu, tak mi to změní jen ten .filters soubor, nikoliv umístění těch souborů.

//Už jsem to udělal... Ručně. Prostě jsem přepsal umístění všech těch asi 100 souborů. Byla to otrava, ale je to vyřešené :-)

Citovat příspěvek

Re: Přesun části projektu do samostatného -> static-library

Autor: JerryM ♀

13:27:34 09.09.2012

no já sem něco podobnýho potřeboval a dělal sem to tak, že sem naopak smazal ze solution to co nepotřebuju a nechal sem tam je to co potřebuju... mám MSVS2008sp1, pokud vim tak přesun celého solution pokud např. máš všechny soubory co se solution týkají v jednom a dresáři a v subadresářích v něm neni problém ..

Citovat příspěvek

Přesun části projektu do samostatného -> static-library

Autor: Aros ♂

14:34:47 01.09.2012

Zdravím,

mám solution a v něm projekt, který je už hodně rozsáhlý. Navíc se mi teď hodí jeho část použít jinde - je to taková knihovna. A tak bych chtěl jeho část přesunout do jiného projektu (asi teda v rámci toho stejného solution) a nastavit tam referenci na tu knihovnu. No, to bych mohl, ale nenpadá mě, jak to pak nějak rozumě vyřešit. Tak já můžu přetáhnout celou tu VS složku (ve skutečnosti jen filtr) se hlavičkami a pak druhou se zdrojáky z jednoho projektu do druhého, ale to ve skutečnosti nezmění jejich fyzické umístění, což je v tomto případě asi dost důležité. Těch hlaviček jsou stovky a nechci po jedné přepisovat jejich cestu, po té, co je zkopíruji do složky toho druhého předmětu. Jde tohle nějak elegantně vyřešit?

Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: