Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Borland uvádí na trh řešení pro zajištění vysoké výkonnosti aplikací na platformě Microsoft .NET

15. února 2003, 00.00 | Borland Optimizeit Profiler pro Microsoft .NET urychluje vývoj a nasazení aplikací.

Borland se přidal do programu integrace s Microsoft Visual Studio .NET

 

 

Rozšířený prvek ComboBoxEx

13. února 2003, 00.00 | V tomto článku si řekneme o rozšířeném prvku ComboBoxEx, který patří
stejně jako ComboBox mezi standardní ovládací prvky Windows a má navíc některé vlastnosti usnadňující zejména použití grafických prvků v položkách.

 

 

Pythagoras představuje CRM modul Compass Business

11. února 2003, 00.00 | Společnost Pythagoras představila nový modul pro svůj CRM systém Pythagoras Compass – Compass Business, který je určen pro efektivní práci s událostmi v obchodním procesu

 

 

Allegro - MP3 potřetí (19. díl)

10. února 2003, 00.00 | Představíme si nový datový typ a napíšeme si vlastní ukázkový program. Naučíme se, jak pomocí AllegraMP3 nechat přehrávat hudbu automaticky na pozadí a nějaké další užitečné funkce.

 

 

Z hlubin JPEG

6. února 2003, 00.00 | V tomto článku se vrátíme k problematice JPEG komprese a na malém prográmku si ukážeme praktickou funkčnost JPEGu, jeho výhody a nevýhody. Součástí je samozřejmě detailní popis algoritmu, matematické vyjádření a plně funkční ukázkový kod.

 

 

Borland jako první získává licenci na Microsoft .NET Framework Software Development Kit

5. února 2003, 00.00 | Borland zvyšuje rychlost vývojového cyklu Microsoft .NET aplikací

 

 

Protokol UDP 1.část

3. února 2003, 00.00 | Dnes se podíváme na protokol UDP. Shrneme si znalosti o TCP a porovnáme TCP s UDP. Podíváme se také na funkce sendto a recvfrom. Na konci článku nechybí příklady ke stažení. Dnešní článek je věnován soketům v MS Windows i soketům v Linuxu. V článku popisuji funkce pro oba operační systémy.

 

 

Náměty od čtenářů - III

30. ledna 2003, 00.00 | Pokračování seriálu o tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Konkrétně jeho podčásti a to "náměty od čtenářů". V tomto dílu podseriálu pokračujeme dál a dnes se podíváme jak odpovědět na námět.

 

 

Pracujeme s ComboBoxem II.

27. ledna 2003, 00.00 | V tomto článku zůstaneme ještě u ovládacího prvku ComboBox. Ukážeme si některé další techniky jeho
použití a ovládání.

 

 

TCP server v MS Windows

24. ledna 2003, 00.00 | Dnes si ukážeme TCP server v operačním systému MS Windows. Podíváme se podrobněji na funkce bind, listen a accept. Na konci článku nechybí ukázkový příklad.

 

 

STARŠÍ ČLÁNKY
Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: