Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Fotokniha SAAL - DIGITAL – odpověď na poptávku po kvalitní prezentaci vašich fotografií

4. září 2019, 16.48 | Končící prázdniny a návraty z dovolených předznamenávají pravidelné období, kdy každý fotograf přemýšlí, jak aktuálně „nalovené“ fotografie po zpracování prezentovat kamarádům, příbuzným, partnerům či spolupracovníkům. Variant je řada a mnoho fotografů se spokojí s

 

 

 

Nová aplikace CRM Expanzo

3. května 2018, 22.08 | Firma DHO s.r.o přichází s novou aplikací CRM Expanzo, organizérem pro firmy, která zajistí evidenci obchodních jednání a úkolů a a jejich propojení se satelitním sledováním.
CRM Expanzo zvýší Vaši informovanost o firmě, vozidlech a obchodě.

 

 

 

Click! 4/2008 vychází

26. března 2008, 00.00 | Uvažujete-li o koupi navigace do auta? Nepřehlédněte náš obsáhlý Test GPS navigací. A co třeba ožehavé téma věnované stahování hudby a videa? Není to jen o nelegální distribuci, ale také o stále rostoucí popularitě legálního stahování. Právě vychází dubnové číslo magazínu Click!, s opět trochu vylepšenou grafikou, kde se dozvíte spoustu nových informací...

 

 

 

Click! 3/2008 - co najdete uvnitř

13. března 2008, 00.00 | Březnové číslo našeho magazínu je už více než týden na stáncích. Přináší především novou, přehlednější grafiku a hutnější články.

 

 

 

Ankety

3. dubna 2003, 00.00 | V dnešním posledním díle umožníme v RS používat ankety. Na závěr si bude možno stáhnout kompletní zdrojový kód celého systému.

 

 

 

Náhrada FTP

31. března 2003, 00.00 | Možnosti PHP nám nabízejí odstranění závislosti na FTP protokolu. Jak to implementovat do naše RS si ukážeme v tomto díle.

 

 

 

Zpracování chyb soketů v MS Windows

24. března 2003, 00.00 | Dnes si ukážeme jak rozpoznat a ošetřit chyby soketů v operačním systému Windows. Popíšeme si funkce WSAGetLastError a WSASetLastError. Předvedeme si příklad na funkci listen.

 

 

 

Ovládací prvek Progress Bar

21. března 2003, 00.00 | V tomto článku si ukážeme práci s prvkem Progress Bar, kterému se česky říká indikátor průběhu.

 

 

 

Session v PHP

19. března 2003, 00.00 | Co to vlastně session jsou? Co nám nabízejí a jak nám usnadňují práci? Proč a jak je používat?
Článek se snaží na tyto otázky odpovědět.

 

 

 

Osm bitů v sedmi

17. března 2003, 00.00 | V tomto článku si ukážeme malý trik jenž můžeme použít nejen při kompresi malých čísel, ale taky při dekódování potažmo enkódování dat (SMS) z a do formátu PDU, jenž se se používá v mobilních telefonech.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: