Komponenty - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Komponenty

Tisk v Delphi 8. - náhled

15. května 2002, 00.00 | V dnešní - posledním - dílu seriálu o tisku v Delphi si představíme komponentu, díky níž můžete snadno přidat do své aplikace funkci náhledu.

 

 

 

CRT v Delphi?

30. dubna 2002, 00.00 | Vzpomínáte si ještě na své začátky v Pascalu, jak jste si hráli s CRT grafikou. Nezdál se vám toto textové rozhraní skoro geniální a zcela dostačující pro většinu případů?

 

 

 

WebDAV a Apache: instalace a konfigurace

21. března 2002, 00.00 | Zprovozněte si výkonné freewarové řešení pro skupinovou spolupráci, podporované například v produktech Adobe.

 

 

 

Taskbarbutton a Captionbutton

28. listopadu 2001, 00.00 | V dnešním článku bych vás rád seznámil s dvěmi, pro někoho již známými komponentami. Jedná se o ikonku, která se vloží na panel Start vedle času a o další tlačítko v titulku okna. Na závěr si ještě ukážeme jeden trik s pomocí těchto dvou komponent.

 

 

 

Komponenta TIAeverButton

12. listopadu 2001, 00.00 | Dnes si představíme užitečnou a volně šiřitelnou komponentu, která není obsahem Delphi. Komponenta TIAeverButton je jakési lepší tlačítko u kterého můžete měnit tvar, otáčet s ním a provádět mnoho dalších operací..

 

 

 

Menu jako v Office XP

15. října 2001, 00.00 | Chcete mít ve svých delphi aplikacích MainMenu, PopupMenu a ToolBar jako v OfficeXP ? Přesvědčte se, že k tomu stačí pouze jedna správná komponenta, popsaná právě v tomto článku !

 

 

 

Vytvořte si vlastní komponenty

22. srpna 2001, 00.00 | Být uživatelem připravených komponent je jednoduché. Co se takhle pustit do vlastní tvorby komponent? Jak na to se dozvíte v tomto článku.

 

 

 

Matematika v programech

16. srpna 2001, 00.00 | Dnes si popíšeme komponentu EditExp, která vyhodnocuje matematické výrazy a vyzkouzkoušíme si program na vykreslování grafů funkcí.

 

 

 

Digitální display v Delphi

25. července 2001, 00.00 | Už jste se někdy pokoušeli naprogramovat například kalkulačku nebo digitální hodiny ? Samotný kód obvykle není složitý, ale pokud chcete dosáhnout hezkého výsledku, už to není tak triviální..

 

 

 

Komponenta lbSpeedButton

23. července 2001, 00.00 | Nebaví vás stále stejný vhled komponenty SpeedButton ? Zkuste komponentu lbSpeedButton a napodobte tak aplikace jako MS Encarta nebo Windows XP !

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: