Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Rubriky

MIDAS Digital Audio System

7. února 2002, 00.00 | MIDAS je zvuková knihovna s bohatou historií, prošla již dlouhým vývojem. Je možné s ní i dnes programovat hry pro MS-DOS. Jak se s ní pracuje pod Windows98, se dočtete v tomto článku.

 

 

 

Allegro - Instalace a konfigurace (7. díl)

6. února 2002, 00.00 | V prvním díle jsme si ukázali jak se Allegro používá, ale co když ho ještě nemáte nainstalované? A proto je tu tento díl, který nám provede od začátku do konce instalací Allegra poslední verze v době psaní tohoto článku.

 

 

 

Transformační algoritmy v C++

5. února 2002, 00.00 | Dnes si ukážeme algoritmy pro transformace kontejneru. Podíváme se na algoritmy replace, reverse a transform. Algoritmy nám umožňují měnit prvky v kontejneru podle zadaných kritérií. Vše je součástí STL.

 

 

 

Bezpečný Javascript

5. února 2002, 00.00 | Začali jste publikovat na webu v HTML s Javascriptem? Pak možná nechcete, aby si někdo jiný mohl stáhnout vaše obrázky. Či chcete poskytnout nějaké informace jen některým uživatelům.

 

 

 

Učíme se Win API - 5.

4. února 2002, 00.00 | V tomto pokračování si řekneme pár slov o používání Unicode a začneme se již věnovat způsobu kreslení ve Windows, čímž je myšleno i psaní textu do okna. Právě jednoduchý výpis textu si dnes ukážeme.

 

 

 

Skenovací (prohlížecí) algoritmy v C++

1. února 2002, 00.00 | Dnes si ukážeme, že v C++ existuje for_each. Algoritmus, který pro zadaný kontejner, nebo jeho část provede určenou činnost. Pro každý prvek zavolá funkci, nebo operátor () funkčního objektu. Dále si také povíme o algoritmech count, count_if, accumulate.

 

 

 

Okenní aplikace pod 20 kB ?!

31. ledna 2002, 00.00 | Potřebujete napsat pod Windows opravdu malou aplikaci, a s vaším RAD nástrojem se nedokážete dostat pod 300kB? Ukážeme vám, jak napsat opravdu malou aplikaci..

 

 

 

Allegro - Jednoduchá hra Střelba (6. díl)

30. ledna 2002, 00.00 | Dnešní článek nás už konečně seznámí s nějakou hrou, kterou jsme schopni v Allegru vytvořit.
Je to opravdu jen to zakladní a později se vrhneme na opravdovou hru!

 

 

 

Regulární výrazy II

29. ledna 2002, 00.00 | Dnes povídání o regulárních výrazech zakončíme a předvedeme si pár ukázek.

 

 

 

Učíme se Win API - 4.

28. ledna 2002, 00.00 | V tomto pokračování se již dočkáme spuštění kompletní, byť té nejjednodušší aplikace, která má všechny základní náležitosti programu pro Windows.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: