Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Standardní algoritmy v C++ - dokončení

27. února 2002, 00.00 | Dnes dokončíme téma standardních algoritmů z STL. Vše si shrneme v přehledné tabulce. Navíc se podíváme na algoritmus adjacent_find.

 

 

 

Generování ohně

27. února 2002, 00.00 | Máte rádi jednoduché prográmky, které generují líbivé grafické efekty? Já taky. Nedávno jsem si stáhl jeden, který generoval oheň a mně se zalíbil. Měl jednu vadu, byl strašně pomalý. Tento tutoriál vám ukáže jak vytvořit dva druhy ohně.

 

 

 

Jak vyzrát na kolize 3.díl - Jak na to?

26. února 2002, 00.00 | V minulém článku jsme si řekli, jak zjistit několik druhů kolizí v prostorů, které sice nebyly moc přesné, ale zato byly rychlé. Dnes nadešel čas řící si, jak spočítat přesný průnik přímky a plochy, zda nastala kolize mezi plochou a koulí.

 

 

 

Učíme se Win API - 8

25. února 2002, 00.00 | V tomto pokračování se naučíme, co jsou to zdroje (resources), řekneme si něco o problémech s jejich používáním v různých vývojových prostředích a jako první typy zdrojů poznáme ikony a kurzory.

 

 

 

Tisk v Delphi 1. - obyčejný text

22. února 2002, 00.00 | V prvním dílu nového seriálu o "zkrocení" tiskárny v Delphi se budeme věnovat tisku neformátovaného textu.

 

 

 

Tisk v Delphi

 

 

 

Halda v C++

21. února 2002, 00.00 | Dnes si ukážeme jak v C++ pracovat s haldou. Ukážeme si standardní funkce z STL pro práci s haldou. Také si zjednodušeně vysvětlíme, co pojem halda vlastně znamená.

 

 

 

Výstup grafů v PHP

21. února 2002, 00.00 | Na svém webu jsem potřeboval graficky zobrazit počet návštěv. Proto jsem vytvořil třídu GudGraf.php, která toto usnadňuje. Výstup se provádí jako na virtuální plotr..

 

 

 

Zachytávání výjimek

20. února 2002, 00.00 | V tomto díle se budeme zabývat zachytáváním výjimek a způsobem jejich předávání výše a jejich ošetření ve všech možných částech. S tím bezprostředně souvisí blok try – catch resp. try – catch – finally, který je také na programu.

 

 

 

Fulltext - II

19. února 2002, 00.00 | Sledujete náš seriál o tvorbě redakčního systému v PHP? Pak si nenechte ujít poslední díl! Tímto dílem zakončíme fulltextové vyhledávání, ale i celý seriál.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: