Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Schvalování článků - II

9. ledna 2002, 00.00 | Pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes si ukážeme změny při schvalování článků, jako zobrazování obrázků, odstranění časového limitu a správná logika v administraci článků.

 

 

 

Přetěžování operátorů ve Free Pascalu - 1. část

8. ledna 2002, 00.00 | Ano, ve Free Pascalu není přetěžování operátorů problém. Vše si podrobně ukážeme na příkladu unity pro práci se zlomky - ale dnes se budeme věnovat především teorií.

 

 

 

Tipy pro TMemo

8. ledna 2002, 00.00 | V článku si ukážeme dva tipy, které můžete využít při práci se standardní komponentou TMemo v Delphi.

 

 

 

Úvod do standardních algoritmů v C++

7. ledna 2002, 00.00 | Dnes se seznámíme se standardními algoritmy v jazyce C++. Standardní algoritmy jsou součástí STL. Jedná se
o spoustu užitečných šablon funkcí, které za nás naprogramoval někdo jiný. Na nás je jen, abychom je používali.

 

 

 

Win2Ascii II.

7. ledna 2002, 00.00 | Chcete v PHP jednoduše převést text z kodování Win1250 do Ascii, např. před odesláním emailem nebo jako sms zprávu? Poradíme vám, jak nejefektivněji na to..

 

 

 

Upload - II a logout

4. ledna 2002, 00.00 | Pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Ukážeme si jak zasílat upozornění emailem a jak vyřešit autorizaci uživatele a jeho odhlášení.

 

 

 

Přesměrování Program Entry Pointu

3. ledna 2002, 00.00 | Novou sekci už do souboru umíme přidat, ale tím to samozřejmě ještě nekončí. Je třeba ji také něčím zaplnit a v neposlední řadě také na tyto data loader přesměrovat. Dnes se podíváme jak na to.

 

 

 

Sériové rozhraní a mobil II (4. díl)

3. ledna 2002, 00.00 | Pokračování seriálu o komunikaci přes seriový port. Dnes navážeme na minulý článek a ukážeme si vyhodnocování odpovědí z mobilu.

 

 

 

BASSMOD - Zvuková knihovna

2. ledna 2002, 00.00 | Před nedávnem jste měli možnost si přečíst o zvukové knihovně FMOD. A aby jste měli z čeho vybírat, přinášíme vám pohled na další knihovnu, která se zabývá přehráváním zvuku - tentokráte jde o knihovnu BASSMOD.

 

 

 

Jak spustit program a počkat na jeho ukončení - podruhé

27. prosince 2001, 00.00 | Podruhé se vracíme k tématu, naznačeném v titulku. Tedy jak spustit ze svého programu jiný program a pak detekovat kdy se ukončí. Tentokrát ale do hry zapojíme multithreading.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: