Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Jak vyzrát na efekty 5.díl - Lepší částice

11. listopadu 2002, 00.00 | Seriál byl sice ukončen, nicméně si dovolím se k tématu vrátit v tomto článku a čtenářům představit pár vylepšováků. Nejde o opravu závažných chyb, spíše o vylepšení po stránce grafické a programově efektivní.

 

 

 

No spam

7. listopadu 2002, 00.00 | Dnešní článek bych rád věnoval tématu spamu, jakožto příjmu nevyžádané reklamy. Správně jste asi pochopili, že se nemíním zabývat spamováním, jakožto rozesíláním dopisů, ale způsobem jak se proti němu bránit.

 

 

 

Sokety a C++

4. listopadu 2002, 00.00 | Úvodní článek k seriálu, který se bude zabývat síťovou komunikací v C++. Cílem seriálu je seznámit programátory v jazycích C a C++ s knihovnou soketů a programováním síťových aplikací v C/C++ pomocí soketů. Seriál je určen pro OS Windows a Linux.

 

 

 

Sokety a C++

 

 

 

Allegro - Tetris, nic těžkého (14. díl)

29. října 2002, 00.00 | V dnešním díle se po dlouhé době opět seznámíme s programováním her. Tetris jistě každý zná a na začátek se vyplatí začít s něčím jednodušším. Ale na druhou stranu težším než byla hra Střelba v 6. díle.

 

 

 

Break a continue

21. října 2002, 00.00 | Poslední pokračování seriálu o začátcích v jazyku Java. Dnes dokončíme cykly, přesněji řečeno se zastavíme u příkazů break a continue a dále se podíváme na to, jak používat návěští.

 

 

 

XHTML – průvodce vývojáře

17. října 2002, 00.00 | V dnešním článku se přesvědčíte, že ani autoři, kteří mají v oblasti značkovacích jazyků značnou prestiž a kteří jsou členy standardizační orgaizace W3C, nemusí být zárukou kvality knihy, která se týká XHTML, hlavního značkovacího jazyka pro web.

 

 

 

Cykly

14. října 2002, 00.00 | Pokračování seriálu o programování v jazyce Java. Další nutností bez které se v programování neobejdete jsou cykly. Zvu vás tedy na for, while či do-while.

 

 

 

Interní vzkazy - III

10. října 2002, 00.00 | Další díl "nekonečného" seriálu o Redakčním systému. Dnes dokončíme interní vzkazy a podíváme se ještě na nějaké opravy..

 

 

 

Loading

7. října 2002, 00.00 | Tento článek věnuji tématu, které tíží nejednoho administrátora webových stránek (často free–hostingových). Oním pojítkem
jednotlivých webů tohoto typu bývá pomalá odezva serverů a tedy zdlouhavé načítání a následné zobrazení stránky.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: