Borland, Compuware, Sun Microsystems a Systinet pořádají technologický seminář - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland, Compuware, Sun Microsystems a Systinet pořádají technologický seminář

29. ledna 2002, 00.00

Praha - 28. ledna 2002 - Společnosti Borland, Compuware, Sun Microsystems a Systinet dnes oznámily, že 14. února 2002 pořádají od 9:00 do 17:00 hod. v prostorách firmy Sun Microsystems jednodenní technologický seminář o vývoji a nasazení webových aplikací a služeb (Web Services) pro programátory v Javě. Vstup je po předchozí registraci na www.systinet.cz/netserv zdarma.

    Cílem celé akce je představit zájemcům nejnovější trendy v oblasti Javy a Web Services. Účastníci budou mít jedinečnou možnost seznámit se s praktickými ukázkami tvorby, testování a nasazení webových aplikací a služeb a s přístupem pořádajících společností k této problematice.


    Společnost Borland představí jak ucelené řešení pro tvorbu webových aplikací a webových služeb, tak i tvorbu a nasazení aplikací typu enterprise, podporující poslední standardy jazyka Java™.

    Zástupci firmy Compuware seznámí účastníky s revolučním vývojovým prostředím pro rychlý návrh, vývoj a modifikaci J2EE aplikací - OptimalJ, které umožňuje efektivní tvorbu aplikací zkušeným i začínajícím vývojářům, a sadou výkonných softwarových nástrojů pro optimalizaci kódu Java aplikací a komponent - NuMega DevPartner Java Edition.

    Sun Microsystems představí přednosti architektury SunONE a poskytne účastníkům ucelený přehled o Forte for Java Enterprise Edition. Firemní odborníci předvedou ukázky tvorby a importování EJB containerů, jejich nasazení na aplikační server iPlanet a implementaci webových služeb. Účastníci také budou mít možnost seznámit se s příklady použití NetBeans Platform jako základny pro vývoj kvalitních a výkonných javových aplikací.

    Společnost Systinet zahájí svou část semináře úvodem do architektury Web Services, představí její vlastnosti, výhody a rozdíly a také vztah k ostatním technologiím jako J2EE, CORBA, RMI, COM/DCOM nebo MOM. Ve druhé části pak její odborníci předvedou praktické ukázky vývoje a implementace webových služeb a ukáží účastníkům jejich využití na skutečném projektu.


O společnosti Borland    Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po "borlandský národ", sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.
    Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.


O společnosti Compuware    Compuware Corporation, společnost poskytující přidanou hodnotu prostřednictvím softwaru a služeb, které optimalizují produktivitu a snižují náklady v průběhu celého životního cyklu aplikace. Tato řešení, vycházející vstříc rychle se měnícím požadavkům společností všech velikostí, zlepšuje kvalitu, usnadňuje integraci a zvyšuje výkonnost distribuovaných enterprise aplikací. Compuware zaměstnává více než 12 000 IT odborníků po celém světě.
    Další informace najdete na www.compuware.com .


O společnosti Sun Microsystems, Inc.    Od svého vzniku v roce 1982 prosazovala společnost jedinečnou vizi - "The Network Is The Computer ()", která vynesla Sun Microsystems Inc. (Nasdaq: SUNW) na čelní místo mezi poskytovateli výkonného hardware, software a služeb pro provoz Internetu a umožnila společnostem po celém světě zmnohonásobit rozsah podnikání.
    Sun působí ve více než 170 zemích světa.


O společnosti Systinet Corp.    Systinet se zabývá tvorbou a prodejem softwarové infrastruktury pro Web Services (webové služby). Produkty společnosti Systinet, založené na standardech jako XML, SOAP, WSDL nebo UDDI, usnadňují vývoj a integraci aplikací prostřednictvím Internetu. Pracují nezávisle na tom, jestli se nacházejí v podniku nebo mimo něj a na různých aplikačních platformách včetně Borland JBuilder, BEA WebLogic, Sun iPLanet, EJB/J2EE, CORBA a Microsoft .NET.
    Systinet, který byl založen v roce 2000, je soukromá společnost se sídlem v Cambridge, Massachusetts.Poznámka: Borland, Compuware, Sun Microstystems a Systinet jsou ochranné značky příslušných společností.
Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: