Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s j2ee 1.3 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s j2ee 1.3

31. ledna 2002, 00.00

Slučitelnost produktu s obsáhlými normami dále posiluje jeho vedoucí roli na trhu nejvýkonnějších aplikačních serverů
Scotts Valley, Kalifornie, USA - 29. 1. 2002 - Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že její aplikační server s názvem Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s normou Java 2 Enterprise Edition (J2EE) 1.3. I tato certifikace ilustruje trvalou shodu produktů společnosti Borland s průmyslovými normami, díky níž zákazníci mohou zvyšovat produktivitu a dodávat rozsáhlé a výkonné projekty na trh mnohem rychleji při současném snižování celkových nákladů na vlastnictví.
Norma J2EE 1.3 definuje standard a zjednodušuje proces tvorby a nasazování vícevrstvých podnikových aplikací včetně využívání webových služeb. J2EE nabízí mnohé přínosy, včetně přenositelnosti aplikací typem "napiš jednou, spusť kdekoli" ("Write Once, Run Anywhere"), technologie CORBA pro integraci aplikací a plné podpory komponent typu Enterprise JavaBeans (EJB).
"Borland opět dokazuje, že se drží svého závazku odpovídat normám a nadále demonstruje své vedoucí postavení tím, že plně implementuje specifikaci J2EE v současných produktech", řekl Ralph Galantine, ředitel pro marketing produktů J2EE u společnosti Sun Microsystems, Inc. "Borland Enterprise Server též obsahuje víc než jen samotný standard. Přidává další vlastnosti pro vzájemnou spolupráci aplikací a funkčnost webových služeb, která je očekávána od vedoucí firmy v této oblasti."
"Borland nadále posiluje vývojáře podnikových aplikací nabídkou kompatibilních nástrojů pro vývoj a provoz aplikací bohatých na využívání komponent EJB", řekl Frank Slootman, viceprezident pro softwarová řešení u společnosti Borland. "Unikátní technologie Application Server Partitioning, která je obsažena v aplikačním serveru Borland Enterprise Server, vyčleňuje naše řešení z balíku ostatních nabídek na trhu a nabízí škálovatelnost a výkon požadovaný v náročných aplikacích pro dnešní podniky."
Borland Enterprise Server je těsně integrován s produktem Borland JBuilder, na trhu vedoucím nástrojem pro vývoj aplikací v jazyce Java, který podnikům nabízí ucelenou platformu pro vývoj a nasazování rozsáhlých aplikací. Borland Enterprise Server obsahuje unikátní technologii Application Server Partitioning, která výrazně zvyšuje spolehlivost, škálovatelnost a řiditelnost aplikací. Tato technologie umožní provoz stovek aplikací běžících v prostředí jediného serveru a klade si za cíl podstatně snížit náklady na technické prostředky a běhové licence aplikačního serveru, redukovat požadavky na databázový server a zkrátit dobu odstavení aplikace při poruchách. Stabilní a spolehlivý aplikační server poskytuje solidní architekturu pro provoz a nasazování webových služeb a je ideální platformou pro hostování stávajících i nově vyvinutých webových služeb včetně propojování s nimi. V prostředí Borland Enterprise Server je též integrována vedoucí služba zasílání zpráv (Java Messaging Service) s názvem SonicMQ 3.5, s jejíž pomocí jsou podniky schopny pracovat s daty kritickými pro provoz napříč vzájemně nekompatibilními systémy.

O produktech řady Borland Enterprise Server
Rodina aplikačních serverů Borland Enterprise Server nabízí funkční rozsah podporující současná složitá prostředí pro aplikační vývoj a provoz. Založen je na produktu Borland VisiBroker, tedy světově nejnasazovanější infrastruktuře CORBA. Borland Enterprise Server byl vyvinut pro poskytování vysoké výkonnosti a spolehlivosti při nízké celkové ceně vlastnictví. Borland Enterprise Server poskytuje nástroje, výkonnost a flexibilitu nasazení pro efektivní a spolehlivé ovládání implementací v neustále se měnícím prostředí informačních technologií od nasazování a spouštění JavaServer Pages a servletů až po celopodnikové aplikace založené na standardu J2EE. Borland Enterprise Server je dostupný ve třech edicích: Web Edition, VisiBroker Edition a AppServer Edition. Pro více informací o Borland Enterprise Server navštivte adresu http://www.borland.cz/pr_bes.html , případně http://www.borland.com/bes/.

O společnosti Borland
Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po "borlandský národ", sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Borland s.r.o.
Francouzská 30, 120 00 Praha 2
tel.: +420 2 2598 7050, fax: +420 2 2598 7060
e-mail:
http://www.borland.cz
http://shop.borland.cz

Borland Slovakia s.r.o.
Trnavská cesta 80, 821 02 Bratislava
tel.: +421 2 4445 5444, fax: +421 2 4445 5444
e-mail:

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: