Borland Kylix získal ocenění v kategorii „Nejlepší novinka“ na výstavě LinuxWorld 2002 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland Kylix získal ocenění v kategorii „Nejlepší novinka“ na výstavě LinuxWorld 2002

29. srpna 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 26. 8. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že produkt Borland Kylix 3, první řešení pro rychlý vývoj aplikací (Rapid Application Development - RAD) pro jazyky C++ a Borland Delphi na operačním systému Linux, získal ocenění "Nejlepší novinka" na výstavě LinuxWorld Conference & Expo 2002 v San Franciscu, USA. LinuxWorld je nejvýznamnější a nejobsažnější světová událost zaměřená na linuxová a Open Source řešení.

 

Ocenění LinuxWorld Open Source Product Excellence zohledňují inovaci produktů "open source“ a služeb na základě posouzení vybranými nejvýznamnějšími světovými nezávislými prodejci softwaru, výrobci zabudovatelných vybavení (OEM), poskytovateli služeb a vývojáři. Mezi dalšími finalisty v oblasti vývojových technologií byli IBM, Computer Associates a APPX Software.

 

O produktu Borland Kylix 3

Kylix 3 je vysoce výkonné prostředí jazyků C++ a Delphi (Pascal) pro rychlou tvorbu aplikací s grafickým uživatelským rozhraním, databázových, webových aplikací a aplikací využívající webových služeb v prostředí operačního systému Linux. Produkt Kylix 3 je možno sloučit s produkty Borland C++Builder nebo Delphi a získá se tak schopnost vytvářet z jediného zdrojového kódu aplikace nezávislé na platformě pro operační systémy Linux nebo Windows. Rychlost vývoje důmyslných aplikací zvyšuje rozšiřitelná a upravovatelná knihovna CLX (knihovna komponent pro vývoj aplikací nezávislých na platformě), která též zjednodušuje migraci aplikací psaných pro Windows na platformu Linux. Sada nástrojů BizSnap obohacuje možnosti Linuxu a Apache o technologii webových služeb a SOAP, která umožňuje bezproblémově komunikovat s ostatními platformami, jazyky a webovými službami. Nástroje WebSnap přeměňují webové servery Apache na daty řízené aplikační servery podnikové třídy. DataSnap poskytuje škálovatelný middleware pro tvorbu vícevrstvých databázových aplikací podnikové třídy.

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucím poskytovatelem technologií, používaných pro vývoj, nasazení a správu softwarových aplikací. Borland klade velký důraz na integraci a přenositelnost softwarových aplikací. Tím umožňuje podnikům všech velikostí rychle nasadit moderní webové aplikace pro elektronický obchod a propojit tyto aplikace s tradičně užívanými informačními systémy. Mezi zákazníky společnosti Borland patří nejen velká část tisíce nejvýznamnějších firem v USA (Fortune 1000), ale i milióny vývojářů na celém světě sdružených v rámci služby Borland Developer Network. Borland poskytuje všem svým uživatelům velkou svobodu při vývoji, nasazování, integraci i řízení aplikací běžících v rámci rozsáhlých globálních podniků. Produkty společnosti Borland pomáhají vývojářům zvyšovat efektivitu a dodávat požadovaná řešení rychleji a při dodržení rozpočtu. Tím vším snižuje Borland koncovým uživatelům celkové náklady na vlastnictví informačních technologií (TCO, Total Cost of Ownership).

 

Společnost byla založena v roce 1983, své ústředí má ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA a pobočky má po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky. Další informace najdete na adrese http://www.borland.cz, popřípadě na http://www.borland.com a http://community.borland.com.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: