Borland na udílení čtenářských cen JAVAPro 2001 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland na udílení čtenářských cen JAVAPro 2001

22. června 2001, 00.00 | Borland vyhrál v šesti kategoriích zahrnujících i cenu pro nejhodnotnější produkt za Borland JBuilder.

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA, 12. června 2001 -- Borland Software Corporation (Nasdaq: BORL), vedoucí dodavatel implementačních platforem pro e-business dnes oznámil, že získal šest ocenění za produkty Borland JBuilder 4 a Borland Enterprise Studio během ceremoniálu udílení čtenářských cen JAVAPro 2001 pořádaném na vývojářské konferenci JavaOneSM 2001. Borland získal více cen, než kterákoliv jiná vedoucí společnost, přičemž jeho nejhodnotnější multiplatformní vývojové prostředí pro jazyk Java, JBuilder, získalo nejvyšší ocenění od čtenářů JAVAPro - nejhodnotnější produkt pro jazyk Java.

"Vzhledem k tomu, že byly osloveni čtenáři JAVAPro, kteří používají naše produkty každý den k tvorbě aplikací pro e-business kritické důležitosti, je to pro nás skutečná čest." prohlásil Tony de la Lama, vicepresident a ředitel oddělení Java u společnosti Borland. "Tato ocenění jasně ukazují pozici společnosti Borland jako vedoucího dodavatele implementačních platforem pro e-business. S poslední verzí JBuilder 5 se nyní mohou naši zákazníci těšit na zvýšení produktivity, využijí-li vedoucí vývojářskou platformu pro Javu."

Borland získal ocenění v šesti kategoriích:

Nejhodnotnější produkt - Borland JBuilder 4
Nejlepší vývojové prostředí pro pokročilé - Borland JBuilder 4 Enterprise
Nejlepší vývojové prostředí pro začátečníky - Borland JBuilder 4 Foundation
Nejlepší vývojová sada pro Javu - Borland Enterprise Studio, Java Edition
Nejlepší týmový vývojový nástroj - Borland JBuilder 4 Enterprise
Nejlepší databázový vývojový nástroj pro Javu - Borland JBuilder 4

Čtenářské ceny JAVAPro se udělují těm společnostem a produktům, které dostanou nejvíce hlasů od předplatitelů JAVAPro. Rozeznává produkty orientované na Javu, které měly největší přínos ve své kategorii na pomoc dalšímu vývoji Javy.

Kromě čtenářské ceny JAVAPro získal JBuilder 4 Enterprise i cenu vydavatele 2001 JAVAWORLD. JBuilder také získal hlavní ocenění od vedoucích průmyslových publikací jako eWeek, PC Magazine a Software Development Magazine.

O produktu Borland JBuilder 5

JBuilder je aplikační vývojové prostředí společnosti Borland pro rychlou tvorbu obchodních, databázových a distribuovaných aplikací založených na platformě Java 2. Produkt podporuje vývoj v operačním prostředí Windows, Linux, Mac OS X a Solaris. JBuilder obsahuje silnou podporu normy J2EE (Java 2 Enterprise Edition) a programátoři mohou s jeho pomocí rychle vytvářet spolehlivé a škálovatelné podnikové aplikace v jazyce Java. Vývojáři především využívají výhod průvodců, vizuálních nástrojů a opakovaně použitelných komponent pro tvorbu aplikací typu JavaBeans a Enterprise JavaBeans nezávislých na platformě. Detailní popis vlastností produktu najdete na adrese http://www.borland.cz/pr_jbuilder.html .

Borland Software Corporation

Společnost Borland je vedoucím dodavatelem implementačních platforem pro elektronické obchodování (e-business), které jsou navrženy tak, aby zvýšily produktivitu vývojářů a zkrátily čas nutný pro vývoj a odzkoušení podnikových aplikací včetně jejich rychlého uvedení do provozu. Implementační platformy pro elektronické obchodování se skládají ze softwarových produktů, které firmám umožní vyvíjet, provozovat a řídit rozsáhlé distribuované aplikace typu e-business. Borland volí jako dodavatele ty společnosti, které profesionálně vytváří rozsáhlé podnikové aplikace typu e-business, které požadují na implementační platformu nezávislou na dodavateli, která umožní vysokou produktivitu, výkon a dostupnost aplikací a rychlý postup od vývoje k rutinnímu provozu. Společnost byla založena v roce 1983 a má své sídlo ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA. Další informace najdete na http://www.borland.com , popřípadě http://www.borland.cz .

Borland s.r.o.
Malé náměstí 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 2 2442 3175, fax: +420 2 2142 3186
e-mail:
http://www.borland.cz

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: