Borland nabízí novou verzi svého J2EE aplikačního serveru - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland nabízí novou verzi svého J2EE aplikačního serveru

23. ledna 2003, 00.00 | Borland Enterprise Server 5.2 zvyšuje rychlost a efektivnost celého vývojového cyklu

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 21. 1. 2003 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila dostupnost produktu Borland Enterprise Server 5.2, poslední verze jejího vysoce výkonného řešení pro běh aplikací kritických pro činnost podniku. V souladu se snahou společnosti Borland o neustálé zrychlování životního cyklu vývoje aplikací, zvyšuje Borland Enterprise Server 5.2 produktivitu vývojářů a výkonnost provozovaných aplikací a tím přispívá ke zkrácení doby nezbytné pro uvedení vyvíjené aplikace na trh a zvýšení efektivnosti podnikatelské činnosti organizací.

 

Řada firem z žebříčku Global 1000 pokrývající svým zaměřením mnoho průmyslových odvětví včetně telekomunikací, finančních služeb a výroby již dnes provozuje své aplikace s kritickým vlivem na svou činnost jako jsou systémy podporující operační řízení, aplikace pro obchod s cennými papíry a ERP systémy na aplikačním serveru Borland Enterprise Server 5.2. Aon Consulting, dceřinná společnost jedné z předních firem v oblasti pojišťovnictví a konzultačních služeb Aon Corporation, použila Borland Enterprise Server ve spojení s vývojovým nástrojem Borland JBuilder k rychlému a z hlediska nákladů efektivnímu vývoji aplikace zpřístupňující celosvětově dislokovaným obchodníkům společnosti Aon administraci penzijního plánování přes web.

 

„Výběr produktu Borland Enterprise Server bylo nejzávažnější strategické rozhodnutí, které jsme přijali v souvislosti s přechodem na vícevrstvou architekturu“, řekl Denis Gagnon, viceprezident informačních technologií společnosti Aon Consulting Canada. „Byli jsme schopni využít velké části již vytvořeného a odladěného zdrojového kódu, pouze jsme vyměnili zastaralou architekturu a současně jsme zlepšili služby a zvýšili stabilitu a škálovatelnost aplikace. Výrazně jsme snížili náklady na zveřejnění našich obchodních aplikací na webu a nové možnosti produktu Borland Enterprise Server 5.2 nám přinesly nečekaně vysoký poměr cena/výkon.“

 

Zveřejněné výsledky srovnávacího testu pro měření výkonnosti J2EE aplikačních serverů SpecJAppServer 2001 ukazují, že Borland Enterprise Server 5.2 nabízí špičkový výkon a výbornou cenu serveru (podrobnější informace o testu a výsledcích jeho aplikace najdete na adrese: http://www.spec.org/ jAppServer2001/).

 

„Borland Enterprise Server 5.2 potvrzuje naši snahu o špičkovou škálovatelnost, spolehlivost a výkonnost“, řekl Boz Elloy, viceprezident a výkonný ředitel skupiny pro rozsáhlá řešení společnosti Borland. „Borland Enterprise Server, který je těsně integrován s předním vývojovým nástrojem Borland JBuilder, nejenže zkracuje čas nezbytný pro uvedení vyvíjených aplikací na trh, ale také nabízí vyšší pružnost v rozšiřování a integraci s existujícími aplikacemi, urychluje celý životní cyklus aplikace a chrání investice do existujících aplikací.“

 

Nové klíčové vlastnosti produktu Borland Enterprise Server 5.2

  • Nové vlastnosti produktu Borland Enterprise Server 5.2 se zaměřují na zvyšování produktivity vývojářů a výkonu aplikací
  • Vylepšená integrace s vývojovým prostředím Borland JBuilder 8 urychluje proces vývoje a nasazení aplikací
  • Podpora pro nové běhové prostředí Java Development Kit 1.4.1 zlepšuje škálovatelnost a výkon aplikací v jazyce Java
  • Podpora specifikace IPv6 umožňuje nasazení na TCP/IP sítích příští generace
  • Podpora nativních systémů pro zasílání zpráv usnadňuje integraci s aplikacemi postavenými na jiných základech, než je architektura CORBA
  • Vylepšené řízení a sledování zdrojů systému pomáhá vývojářům a IT manažerům optimalizovat výkon aplikací

 

Dostupnost

Borland Enterprise Server ve verzi 5.2 je dnes dostupný pro platformy Windows, Solaris a Red Hat Linux. Dodává se ve třech edicích: Web, VisiBroker a AppServer. Vývojová licence pro nejvyšší edici AppServer je také součástí vývojového nástroje Borland JBuilder v edici Enterprise.

 

Kompletní seznam vlastností a předností produktu Borland Enterprise Server 5.2 najdete na stránce http://www.borland.com/ besappserver/index.html.

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucím poskytovatelem technologií, používaných pro vývoj, nasazení a správu softwarových aplikací. Borland klade velký důraz na integraci a přenositelnost softwarových aplikací. Tím umožňuje podnikům všech velikostí rychle nasadit moderní webové aplikace pro elektronický obchod a propojit tyto aplikace s tradičně užívanými informačními systémy. Mezi zákazníky společnosti Borland patří nejen velká část tisíce nejvýznamnějších firem v USA (Fortune 1000), ale i milióny vývojářů na celém světě sdružených v rámci služby Borland Developer Network. Borland poskytuje všem svým uživatelům velkou svobodu při vývoji, nasazování, integraci i řízení aplikací běžících v rámci rozsáhlých globálních podniků. Produkty společnosti Borland pomáhají vývojářům zvyšovat efektivitu a dodávat požadovaná řešení rychleji a při dodržení rozpočtu. Tím vším snižuje Borland koncovým uživatelům celkové náklady na vlastnictví informačních technologií (TCO, Total Cost of Ownership).

 

Společnost byla založena v roce 1983, své ústředí má ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA a pobočky má po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky. Další informace najdete na adrese http://www.borland.cz, popřípadě na http://www.borland.com a http://community.borland.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: