Borland poskytuje obchodní řešení rozšířením softwarové platformy pro technologie Java - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland poskytuje obchodní řešení rozšířením softwarové platformy pro technologie Java

30. března 2002, 00.00 | Borland představuje nové produkty pro platformu Java, které zvyšují produktivitu vývoje software a umožňují dodávat výkonnější aplikace při menší celkové ceně vlastnictví (TCO)

SAN FRANCISCO, Kalifornie, USA (konference JavaOne 2002, stánek č.420) – 22. 3. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) oznámila na konferenci JavaOne rozšíření softwarové platformy pro Javu společně s uvedením produktů Borland Optimizeit Suite a JDataStore 5. Softwarová platforma pro Javu společnosti Borland urychluje dodávání vysoce výkonných aplikací při menší celkové ceně vlastnictví (TCO). Navržena je tak, aby prosadila masové použití technologií Java mimo rámec “skalních uživatelů” vstříc širší obci podnikových vývojářů. Rozšířená softwarová platforma pro jazyk Java společnosti Borland obsahuje kromě existující podpory průmyslových standardů webových služeb a produktů Borland Enterprise Studio a Borland Enterprise Server nyní také následující integrované produkty:
  • Optimizeit Suite
    Ladící a testovací prostředek zajišťující výkon a robustnost vyvíjených aplikací, který je možné integrovat s nejlepšími prostředími pro vývoj a nasazení.
  • JDataStore
    Vysoce výkonné, na platformě nezávislé databázové řešení v jazyce Java (integrované s produktem Borland JBuilder) pro vestavěné webové a mobilní databázové aplikace.
  • Teamsource DSP (Development Services Platform - Platforma vývojových služeb)
    Bezpečná služba určená společnostem a podnikům pro komerční vývoj. Kombinuje nezbytné nástroje pro správu zdrojového kódu s integrovanou službou Bussines Messaging a poskytuje tak bezpečné a lehce použitelné softwarové vývojové platformy pro globální týmy distribuované napříč různým pracovním zařazením, geografickou pozicí a ohraničené firewally.

“Pokračující expanze softwarové platformy společnosti Borland spolu s produkty, které podporují celý životní cyklus aplikace, podpořila vedoucí roli společnosti Borland v poskytování obchodních řešení pro průmysl”, řekl Frank Slootman, viceprezident produktových řešení společnosti Borland. “Společnost Borland bude dále stavět na úspěchu našich vývojových a provozních prostředí jazyka Java Borland Enterprise Studio a Borland Enterprise Server a také bude dále dodávat ve své třídě nejlepší, na standardech založená řešení pro rostoucí komunitu vývojářů javovských aplikací.”

Poskytování javovských řešení posilujících obchodní zisky a produktivitu Společnost Borland uskutečňuje svou vizi Javy díky cenami oceněnému software, který umožňuje zákazníkům zvýšit produktivitu, zlepšit výkon a snížit celkovou cenu vlastnictví. Průmyslové špičky, zákazníci a analytici poukazují na otevřenost Borland vůči standardům, interoperabilitu a snadnost použití jako na základy úspěchu společnosti Borland v oblasti vývoje pro platformu Java.

Poznejte softwarovou platformu pro jazyk Java společnosti Borland na konferenci JavaOne Kromě produktů Optimizeit Suite, JDataStore a TeamSource bude na konferenci JavaOne také předvedena softwarová platforma pro jazyk Java společnosti Borland (stánek Borland, číslo 420). Platforma poskytuje výhody v oblastech vývoje a nasazení, a to včetně nejposlednějších novinek z oblasti webových služeb a mobilních zařízení.

Borland Enterprise Studio for Java

Borland Enterprise Studio for Java slučuje Borland JBuilder, Borland Enterprise Server, Rational Rose Professional J Edition a Rational Unified Process (RUP) do jediného snadno použitelného balíku, který umožňuje společnostem snadnou a efektivní tvorbu celopodnikových aplikací typu e-business. Borland Enterprise Studio je volitelně dodáváno s Macromedia Dreamweaver UltraDev 4 určeným pro tvorbu rozhraní webovských aplikací a poskytuje tak úplnou sadu nástrojů potřebných pro tvorbu a nasazení aplikací pro e-business. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/estudio/java/.

Borland Enterprise Server

Rodina aplikačních serverů Borland Enterprise Server poskytuje funkčnost potřebnou pro současný složitý vývoj a provoz aplikací. Borland Enterprise Server je založen na produktu Borland VisiBroker, celosvětově nejnasazovanější infrastruktuře CORBA. Borland Enterprise Server byl vyvinut s cílem poskytovat vysoký výkon a spolehlivost při nízké celkové ceně vlastnictví (TCO). Borland Enterprise Server poskytuje nástroje, výkon a flexibilitu nasazení pro efektivní a spolehlivou správu implementací v neustále se měnícím prostředí informačních technologií od nasazení a spouštění JavaServer Pages a Servletů až po celopodnikové aplikace založené na standardu J2EE. Borland Enterprise Server je dostupný ve třech edicích: Web Edition, VisiBroker Edition a AppServer Edition. Pro více informací navštivte prosím adresu: http://www.borland.com/bes/.

Borland JBuilder

JBuilder je přední víceplatformní prostředí pro tvorbu obchodních, databázových a distribuovaných aplikací pro platformu Java 2. JBuilder 6 Enterprise usnadňuje vývoj EJB 2.0 díky dvoucestným vizuálním návrhářům a umožňuje jejich rychlé nasazení na přední aplikační servery na bázi J2EE včetně BEA WebLogic, IBM WebSphere, iPlanet a integrovaného aplikačního serveru Borland Enterprise Server. Zvyšuje produktivitu vývojáře s vizualizací kódu pomocí UML, sady funkcí refactoring - plnohodnotného začlenění existujícího zdrojového kódu do projektu, dále pomocí testovacích celků a dokumentačních nástrojů. Vytvořte a nasaďte aplikace na systémech Windows, Linux, Solaris a Mac OS. JBuilder je dostupný ve třech baleních: Enterprise, Professional a Personal. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/jbuilder.

Borland JBuilder MobileSet

JBuilder MobileSet 2.0 je prostředí slučitelné se standardem J2ME a plně integrované s produktem Borland JBuilder; podporuje vývoj software pro mobilní zařízení používající jazyk Java. JBuilder MobileSet je přídavek k produktu JBuilder, přednímu prostředí pro tvorbu aplikací v jazyce Java, umožňující vývoj aplikací J2ME slučitelných s normami Connected Limited Device Configuration (CLDC) a Mobile Information Device Profile (MIDP) zaměřenými na mobilní telefony a PDA. JBuilder a JBuilder MobileSet společně obsahují vizuální návrhářské nástroje pro tvorbu mobilních aplikací, emulaci zařízení a ladění, dále pak všechny standardní vlastnosti poskytované produktem JBuilder. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/jbuilder/mobileset/.

Borland TeamSource DSP

Borland TeamSource DSP (Development Services Platform) je bezpečná služba určená společnostem a podnikům pro komerční vývoj. Kombinuje nezbytné nástroje správy zdrojového kódu s integrovanou službou Bussines Messaging a poskytuje tak bezpečné a lehce použitelné softwarové vývojové platformy pro globální týmy distribuované napříč různým pracovním zařazením, geografickou pozicí a ohraničené firewally. Ve spojení se strategickými cíli TeamSource DSP usnadňuje inovaci a organizační flexibilitu, zkracuje dobu vývoje produktu, snižuje náklady na vývoj a zvyšuje produktivitu způsobem, který se významně projeví na ziskovosti. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/teamsource.

Borland Web Services Kit for Java

Borland Web Services kit for Java umožňuje podnikům vytvářet a nasazovat webové služby na platformách Java a J2EE za použití produktu Borland JBuilder. Borland Web Services kit for Java, který je dostupný jako plug-in pro JBuilder, je kolekce rozhraní pro programování aplikací (API), architektur a přídavných standardů vyvinutých komunitou Java. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/jbuilder/webservices/.

Borland Optimizeit Suite

Borland Optimizeit Suite je nezbytný pro zvládnutí rizik spojených s výkonností již v procesu vývoje a pro produkci rychlých, spolehlivých, široce škálovatelných serverových aplikací na platformě J2EE a klientských částí programů v jazyce Java. Integrované nástroje celého balení Suite – Profiler, Thread Debugger a Code Coverage – usnadňují vývojářům v jazyce Java efektivně najít, seřadit podle důležitosti a následně opravit jakékoliv překážky oslabující výkonnost, jako jsou například úniky paměti či záležitosti s plynulým tokem programu. Optimizeit Suite poskytuje plnou integraci populárním aplikačním serverům J2EE, propojitelnost vzdálených procesů a těsnou integraci s IDE. Kombinací snadnosti použití, škálovatelností a skvělou funkčností se Optimizeit Suite stává nezbytným prostředkem pro úspěch vývojového procesu. Pro více informací navštivte adresu: http://www.borland.com/optimizeit/.

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: