Borland realizuje své integrační plány v předstihu - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Borland realizuje své integrační plány v předstihu

19. února 2003, 00.00 | Nové Borland Enterprise Studio 5 for Java a Borland Together Edition for JBuilder představují nejnovější nabídku integrovaných produktů společnosti Borland

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA - 12. 2. 2003 -  Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila dostupnost nových konceptů v řízení životního cyklu aplikací vyplývající z několika akvizicí, které proběhly v nedávné minulosti. Uvedení prvního integrovaného produktu na trh je výsledkem akvizice společnosti TogetherSoft, předního dodavatele platformě nezávislých, na návrhu postavených vývojových řešení. Borland Together Edition for JBuilder a Borland Enterprise Studio 5 for Java jsou k dispozici ještě před plánovanou integrací ovládnutých společností a byly vyvinuty po měsících tvrdé práce a tisících hodin vývoje ve výzkumných střediscích po celém světě. Produkty nabízí zákazníkům společnosti Borland nový přístup k řízení životního cyklu aplikací, překonávající unikátním způsobem bariery, které brání lidem a technologiím od společné práce. Tento přístup zahrnuje technologie pro analýzu, návrh, implementaci, testování a nasazení a výrazně zkracuje čas, který je potřeba pro vývoj a nasazení aplikací a zvyšuje tak konkurenční výhody zákazníka.

 

„Dnešní oznámení jasně ukazuje, že po pečlivém plánování a tvrdé práci našich integračních týmů, jsou naše integrační plány hladce a v předstihu naplňovány“, řekl Dale L. Fuller, prezident a výkonný ředitel společnosti Borland. „Po úspěšné celosvětové obchodní konferenci, kde jsme ukončili spojení našich obchodních sil, má Borland dobrou pozici pro pokračování realizace své integrační strategie. Uvolnění plně integrovaných produktů krátce po uzavření akvizice společnosti TogetherSoft a měsíce před plánovaným termínem je důkazem naší snahy o integraci a dodávání nových produktů, které revolučním způsobem inovují proces návrhu a vývoje programových systémů našich zákazníků. Jsme ve velkém předstihu a budeme i nadále pomáhat našim zákazníkům ve využívání špičkových technologií, které se staly synonymem společnosti Borland.“

 

Together Edition for JBuilder, poslední produkt z produktové řady Together, je navržen pro hladkou práci s předním vývojovým nástrojem Borland JBuilder a pomáhá společnostem dodávat kvalitnější software, založený na jazyku Java, rychleji. Tato nová nabídka je také jednou z integrovaných komponent v novém balíku produktů Borland Enterprise Studio 5 for Java, které nabízí mocné integrované technologie pro analýzu, návrh, implementaci, testování a nasazování aplikací.

 

Kombinací technologií z řešení Together s nástrojem JBuilder v rámci balíku Borland Enterprise Studio 5 for Java nabízí Borland vysokou úroveň integrace mezi předním vývojovým řešením pro jazyk Java a návrhovými a analytickými nástroji. Výsledkem je zvýšení produktivity vývoje i kvality vyvíjeného programového systému – kvalitnější software se tak dostane na trh rychleji.

 

„V dnešní době velkých konkurenčních tlaků se společnosti zaměřují na zkracování času potřebného pro dodání svých aplikací na trh“, řekl Thomas Murphy ze společnosti META Group. „Na základě potřeb plynulého přechodu mezi jednotlivými fázemi vývojového cyklu od návrhu po nasazení, budou společnosti hledat produkty nabízející velkou míru integrace mezi prostředky pro návrh a implementaci aplikací pro jazyk Java.“

 

Hlavní komponenty produktu Borland Enterprise Studio 5 for Java

Borland Enterprise Studio 5 for Java nabízí zákazníkům kompletní vývojové řešení pro jazyk Java, které v sobě kombinuje ty nejlepší technologie na dnešním trhu. Integrované řešení je navrženo pro zvýšení produktivity a zkrácení času nezbytného pro dodání aplikace na trh.

 

  • Borland Together Edition for JBuilder — Edice nástroje Together pro JBuilder představuje plně integrované modelovací prostředí pro týmy vyvíjející programové systémy pomocí nástroje Borland JBuilder. Tato technologie je navržena pro urychlení vývojového cyklu aplikace integrací vývojového prostředí JBuilder s řešením stavícím na návrhu, které vizuální formou modeluje vyvíjený software, hodnotí jeho kvalitu a zvyšuje produktivitu vývojářů.

 

  • Borland JBuilder — Jako přední prostředí pro vytváření rozsáhlých aplikací na platformě Java usnadňuje JBuilder webový vývoj i vývoj EJB aplikací pomocí dvoucestných vizuálních nástrojů a možnosti rychlého nasazení aplikací do řady v praxi rozšířených J2EE aplikačních serverů.

 

  • Borland Optimizeit Suite — V rámci rozsáhlých projektů na platformě Java, včetně serverových J2EE aplikací, nabízí sada nástrojů Borland Optimizeit Suite prostředky pro nalezení výkonnostních problémů během vývoje a přispívá k vytváření rychlých a spolehlivých aplikací.

 

  • Borland Enterprise Server, AppServer Edition – Vysoce výkonný a škálovatelný aplikační server postavený na platformě J2EE vytvořený pro běh a správu kritických aplikací a webových služeb vytvořených v jazyce Java.

 

  • Borland JDataStore — Rychlá a všestranně použitelná databáze napsaná v čisté Javě vytvořená pro přenositelné, mobilní a webové aplikace. JDataStore má při svém provozu velmi malé požadavky na zdroje a nabízí výkon, škálovatelnost a možnosti synchronizace jako velký databázový systém.

 

Cenová politika a dostupnost

Borland Enterprise Studio for Java si můžete u společnosti Borland objednat ihned s tím, že očekávaný termín dodání je březen 2003. Stávající uživatelé produktů Enterprise Studio, JBuilder a Together ControlCenter mohou využít nabídky zvýhodněných cen. Během března bude též možné využít zvláštní zaváděcí slevy.

 

Současní uživatelé produktů JBuilder 7 a JBuilder 8, kteří chtějí obohatit svůj vývojový nástroj o řešení pro modelování, si mohou pořídit nástroj Together Edition for JBuilder samostatně.

Více informací o Borland Enterprise Studio for Java naleznete na adrese http://www.borland.com/estudiojava/.

Více informací o Borland Together Edition for JBuilder naleznete na adrese http://www.borland.com/together/.

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucím poskytovatelem technologií, používaných pro vývoj, nasazení a správu softwarových aplikací. Borland klade velký důraz na integraci a přenositelnost softwarových aplikací. Tím umožňuje podnikům všech velikostí rychle nasadit moderní webové aplikace pro elektronický obchod a propojit tyto aplikace s tradičně užívanými informačními systémy. Mezi zákazníky společnosti Borland patří nejen velká část tisíce nejvýznamnějších firem v USA (Fortune 1000), ale i milióny vývojářů na celém světě sdružených v rámci služby Borland Developer Network. Borland poskytuje všem svým uživatelům velkou svobodu při vývoji, nasazování, integraci i řízení aplikací běžících v rámci rozsáhlých globálních podniků. Produkty společnosti Borland pomáhají vývojářům zvyšovat efektivitu a dodávat požadovaná řešení rychleji a při dodržení rozpočtu. Tím vším snižuje Borland koncovým uživatelům celkové náklady na vlastnictví informačních technologií (TCO, Total Cost of Ownership).

 

Společnost byla založena v roce 1983, své ústředí má ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA a pobočky má po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky. Další informace najdete na adrese http://www.borland.cz, popřípadě na http://www.borland.com a http://community.borland.com.

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: